W Wolborzu stanęły tablice turystyczne

ePiotrkowRegion Poniedziałek, 15 kwietnia 20191 984
Dwie tablice turystyczne z opisami zabytków stanęły w Wolborzu. W sumie będzie ich kilkanaście. System informacji turystycznej powstał przy współpracy Stowarzyszenia Przyjaciół Wolborza z Urzędem Miejskim.

Treść opisów dwóch pierwszych lokalizacji (Pl. Jagiełły i kolegiata) przygotowany został przez SPW, a projekt i wykonanie zrealizował Urząd Miejski. Tablice przygotowane zostały z myślą o turystach, ale także o mieszkańcach gminy. - Przedstawiona na tablicach treść krótko i konkretnie informuje o miejscu, którym chcemy się pochwalić, a które z naszego punktu widzenia są atrakcyjne dla zwiedzających naszą gminę. Tablice pełnią także rolę edukacyjną – powiedział burmistrz Wolborza Andrzej Jaros. - Chciałbym podziękować Stowarzyszeniu Przyjaciół Wolborza za tę cenną inicjatywę.

Każda z tablic posiada także QR kod, który przy zeskanowaniu telefonem przenosi nas na stronę internetową wolborz.eu. Wkrótce pojawią się kolejne tablice.

 

 

 

(materiały: UM Wolbórz) 


Zainteresował temat?

4

0


Komentarze (1)

Chcesz dodać komentarz?Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
ufff ~ufff (Gość)15.04.2019 08:26

to dobrze że są tablice bo tylu turystów się tam przewija!! ho ho.

42


reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat