W Wolborzu ruszyła budowa

ePiotrkowRegion Sobota, 27 marca 20210 2083
Rozpoczęły się prace budowlane na obiekcie TS Szczerbiec Wolbórz. W ramach prac zaplanowano m.in. kompleksową rozbudowę budynku zaplecza sportowego dla zawodników i piłkarzy. Prace zbiegają się z jubileuszem 100-lecia istnienia klubu.
fot. www.wolborz.eu

Rozbudowa budynku wkroczyła już w fazę realizacji. Planowana od wielu miesięcy inwestycja była szeroko konsultowana z Zarządem TS Szczerbiec oraz z radnymi wolborskiej rady miasta. Doszło też do finalnego spotkania burmistrza Wolborza Andrzeja Jarosa z wykonawcą prac na placu budowy.

 

W ramach przebudowy budynek zostanie kompleksowo zmodernizowany, powstaną nowe szatnie, toalety i pomieszczenia gospodarcze na sprzęt wykorzystywany do utrzymania stadionu, dobudowany zostanie widokowy taras, zainstalowany zostanie nowy system ogrzewania i klimatyzacji obiektu. Prace budowlane zakończone zostaną do końca sierpnia br., a budynek TS Szczerbiec Wolbórz stanie się wizytówką 100-letniego klubu.

 

Przypomnijmy, w sierpniu ubiegłego roku plany przebudowy obiektu oglądał m.in. prezes Łódzkiego Związku Piłki Nożnej Adam Kaźmierczak, który spotkał się z władzami klubu oraz z burmistrzem. W spotkaniu uczestniczyli także Stanisław Sipa, wiceprezes ŁZPN, oraz działacze Szczerbca Wolbórz na czele z prezesem Adamem Kołodziejczykiem.


Zainteresował temat?

3

3


Komentarze (0)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

Na tym forum nie ma jeszcze wpisów
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat