W Uszczynie znów zagrali w tenisa stołowego

Strefa FMRegion Niedziela, 24 lutego 20194 8851
Turniej w tenisa stołowego już po raz trzeci został zorganizowany w Uszczynie. Mieszkańcy gminy Sulejów już od soboty mogli uczestniczyć w zawodach powalczyć o nagrody.

Ładuję galerię...

W sobotę w sali OSP w Uszczynie rywalizowali uczniowie ze szkół podstawowych, natomiast w niedzielę mógł zagrać już każdy- Przede wszystkim zależało nam na tym, aby wyciągną wszystkich mieszkańców z domów. Taka impreza to doskonała forma integracji, bo przecież nie chodzi tu tylko i wyłącznie o rywalizację. Chcemy żeby mieszkańcy mogli spędzić wspólnie czas i trochę porozmawiać. W zabawie udział biorą zarówno dzieci jak i seniorzy. Najmłodszy uczestnik ma 6 lat, natomiast najstarszy około 70 lat i proszę mi wierzyć, że naprawdę reprezentuje bardzo wysoki poziom-powiedział Rafał Kulbat, organizator wydarzenia.

 

Impreza z roku na rok cieszy się coraz większym zainteresowaniem. W tegorocznej edycji wystartowało 39 zawodników -Ja już po raz trzeci biorę udział w tym turnieju. Człowiek musi się od czasu do czasu trochę poruszać. To naprawdę dobry sposób na spędzenie wolnego czasu i integracje z mieszkańcami. Mimo tego, że nie jestem najmłodszy bo mam już 70-lat, to całkiem nieźle mi idzie. 2 lata temu wygrałem, rok temu zająłem 3 miejsce, także chyba nie jest ze mną najgorzej. Takich imprez powinno być dużo więcej. Ludzie dzięki temu mogą się ze sobą poznać, porozmawiać - powiedział Karol Ferdyn, uczestnik wydarzenia.

Impreza zakończyła się wspólnym ogniskiem.

 

Wyniki kategorii Open

 

W meczu o 3 miejsce Paweł Miśkiewicz z Poniatowa pokonał gościnne biorącego udział Bartosza Borkowskiego- w setach 3-2. Takim samym wynikiem zakończył się Wielki Finał, gdzie spotkali się mieszkańcy miejscowości Podkałek : Szymon Zielonka i Marcin Matyjaszewski, który zwyciężył cały turniej


Zainteresował temat?

5

2


Komentarze (4)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

SP Uszczyn ~SP Uszczyn (Gość)26.02.2019 13:05

Super impreza! Czekamy na salę w Uszczynie Panie Burmistrzu !!!

21


gość ~gość (Gość)25.02.2019 14:41

Brak sali gimnastycznej przy szkole podstawowej w Uszczynie nie przeszkadza w organizacji udanych imprez sportowych. Na dzień dzisiejszy sala OSP stara się sprostać tym wyzwaniom. Mamy nadzieję że Burmistrz miasta Sulejowa dotrzyma słowa danego w kampanii wyborczej i jak najszybciej powstanie ten obiekt. Pozdrawiają Rodzice uczniów

51


gość ~gość (Gość)25.02.2019 13:10

Znowu grali??

30


Mieszkaniec@ ~Mieszkaniec@ (Gość)25.02.2019 08:14

Brawo Rafał! Super turniej, super pomysł, super inicjatywa! Jak najwięcej takich imprez :)

61


reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat