W Tomaszowie walczą z nielegalnym hazardem

PolicjaTomaszów Poniedziałek, 24 lutego 20206 2846
Tomaszowscy policjanci podczas wspólnych działań z funkcjonariuszami Krajowej Administracji Skarbowej zlokalizowali i doprowadzili do zamknięcia kolejnego salonu gier. Funkcjonariusze zabezpieczyli 6 nielegalnych maszyn, a w pomieszczeniu w którym prowadzili działania zastali siedem osób.

Funkcjonariusze wytypowali jeden z lokali na terenie miasta, w którym miał funkcjonować salon gier. Po wejściu do środka, mundurowi ujawnili 6 włączonych i gotowych do gry automatów oraz 7 osób. Maszyny przekazane zostały funkcjonariuszom kontroli skarbowej, którzy prowadzić będą teraz dalsze postępowanie w tej sprawie. Na zabezpieczonych maszynach zainstalowane były gry o charakterze losowym, prowadzone w celach komercyjnych, na organizowanie których wymagana jest koncesja niezbędna do prowadzenia kasyna.

 

Za organizowanie gier hazardowych wbrew przepisom grozi kara pozbawienia wolności do lat 3. Karze grzywny podlega również uczestnik gry hazardowej, urządzanej lub prowadzonej wbrew przepisom ustawy lub warunkom koncesji lub zezwolenia.


Zainteresował temat?

1

1


Komentarze (6)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

gość ~gość (Gość)25.02.2020 14:32

Mało tego. W Gomulinie były już kontrole i nic z tym nie zrobili.

00


gość ~gość (Gość)24.02.2020 17:22

A w gomulinie obok stacji paliw też tak sobie działa i wszyscy wiedzą...

10


gość ~gość (Gość)24.02.2020 16:24

Trzymajcie się tam i otwierajcie kolejny salon, jeśli ten bolszewicy zlikwidowali.

02


nnn. ~nnn. (Gość)24.02.2020 15:16

"Walka" trwa ,a życie posuwa się dalej. Walczą w Piotrkowie na bazarach ,walczą w Tomaszowie. Walczą w Sejmie i poza Sejmem. To mamy we krwi.

00


gość ~gość (Gość)24.02.2020 14:13

Ciekawe kiedy w Piotrkowie zlikwidują choć jeden salon

10


reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat