W Tomaszowie "ślizgali się na byle czym"

Strefa FMTomaszów Sobota, 30 marca 20195 3759
Mieszkańcy Tomaszowa w sobotę wykazali się duchem walki oraz niesamowitą kreatywnością. W Arenie Lodowej można było zobaczyć rycerzy, smoki i wiele innych postaci na nietypowych pojazdach. To za sprawą "Ślizgawki na byle czym".

Ładuję galerię...

W zmaganiach udział wzięło 12 zespołów - Powiem szczerze, że jestem zaskoczony pomysłowością uczestników i ich zaangażowaniem. Podczas turnieju ocenialiśmy kreatywność i czas na 100 metrów. Na pewno będziemy kontynuować organizację tego typu imprez, bo zainteresowanie jest bardzo duże -  powiedział Marek Łakomski, przedstawiciel Areny Lodowej.

 

Były sanie, rowery, arki, wszystko przystosowane do tego, aby móc się ślizgać. - Pierwszy raz biorę udział w tych zawodach i jestem niesamowicie zadowolony. Poza strojami przygotowaliśmy również wehikuł, który miał przedstawiać Arenę Lodową. My przyszliśmy tutaj głównie dla dobrej zabawy. To jaki osiągnęliśmy czas nie ma dla nas znaczenia, liczy się to, że super się bawiliśmy i nic się nie urwało z naszego pojazdu - powiedział nam jeden z uczestników.

 

Poziom zawodów był bardzo wysoki, co przyznał nawet olimpijczyk, Zbigniew Bródka, który również wystartował w mistrzostwach. - To, że wziąłem udział w tym wydarzeniu było bardzo spontaniczne.  Kiedy w piątek byłem na służbie, przygotowano mi pojazd no i wystartowałem tu  wraz z córkami. Jest to głównie zasługa moich dziewczyn bo to one przygotowały cały bolid.  Ja jak najbardziej popieram takie akcje, bo dzięki temu mogłem spędzić czas z moimi najbliższymi.

 

Mistrz olimpijski z Soczi nadal imponuje świetnym startem. Nawet jeśli konkurencja jest nietypowa:

 


Zainteresował temat?

1

0


Komentarze (5)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

gość ~gość (Gość)31.03.2019 08:48

A piotrków nic nie mam hahahahhahaah

51


ja ~ja (Gość)30.03.2019 22:03

fajna impreza

20


sgfdbg ~sgfdbg (Gość)30.03.2019 14:56

Czy magistrat widzi jakie Tomaszów ma fajne lodowisko ?

60


reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat