W Szydłowie znów śpiewali kolędy i pastorałki

Strefa FMRegion Piątek, 13 grudnia 20190 3782
Już po raz 19. w Szydłowie rozbrzmiewały kolędy i pastorałki. To za sprawą przeglądu, który co roku organizowany jest przed świętami Bożego Narodzenia.

Ładuję galerię...

Jak zawsze udział w tym konkursie wokalnym wzięło udział wielu uczestników. - Występują soliści, po raz pierwszy prezentują się przedszkolaki, bo od tego roku mamy taką kategorię. Nie ma tym razem duetów, za to wprowadziliśmy kategorię „zespoły”. Poziom jest bardzo wysoki. Przyjechała młodzież nie tylko z Piotrkowa i powiatu, ale są też uczestnicy z Bełchatowa, Kleszczowa - mówi Bożena Palus z Urzędu Gminy Grabica. 


Koncert galowy i ogłoszenie laureatów odbędzie się 5 stycznia, początek o godzinie 13 w kościele parafialnym w Szydłowie.


Zainteresował temat?

2

2


Komentarze (0)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

Na tym forum nie ma jeszcze wpisów
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat