W Sylwestra zamiast tańczyć można...pobiegać

ePiotrkow Niedziela, 29 grudnia 20191 2479
Biegacze z piotrkowskiego klubu FUDU&CO SPORT TEAM zapraszają do wzięcia udziału w Biegowym Sylwestrze. 31 grudnia o godzinie 8.00 spotkają się w lesie wierzejskim, by wspólnie pokonać 10 lub 25 km.

Zbiórka przy szlabanie.

 
- Spotkajmy się, aby wspólnie wbiec w Nowy Rok. Przypominamy zbiórka przy szlabanie na Wierzejach o godzinie 8.00. Zrobimy 10 km (kółko) i wrócimy do szlabanu, złożyć sobie noworoczne życzenia. Chętni dalszych biegowych wrażeń, pobiegną dalej robiąc kolejne sylwestrowe kółko – zachęcają organizatorzy.

 
Więcej szczegółów znajdziecie tutaj.

 
Zainteresował temat?

1

0


Komentarze (1)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

gość ~gość (Gość)30.12.2019 09:15

Super fajna sprawa posratam sie stawić tylko ta godzina mnie przeraża.Dobrze ze cos w tym Piortkowie sie dzieje dla biegaczy oprócz półmaratonu???

10


reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat