W Sulejowie "Śpiewać każdy może..."

ePiotrkowRegion Wtorek, 02 marca 20212 974
Miejski Ośrodek Kultury zaprasza dzieci, młodzież oraz dorosłych do udziału w konkursie wokalnym online "Śpiewać każdy może...". Zadaniem uczestników będzie przygotowanie i nagranie swojego wykonania piosenki promującej gminę "Mój Sulejów... chcę zostać tu!".

W konkursie mogą brać udział tylko soliści, którzy zostaną podzieleni na dwie grupy wiekowe - dzieci i młodzież do lat 18 oraz dorośli. Osoby niepełnoletnie muszą mieć zgodę rodzica lub opiekuna prawnego.

Każdy uczestnik przygotowuje jedną wersję piosenki "Mój Sulejów... chcę zostać tu!" na podstawie oryginalnego tekstu i wybranego podkładu. W celu zdobycia ścieżki dźwiękowej do utworu należy zgłosić się telefonicznie lub osobiście do Miejskiego Ośrodka Kultury w Sulejowie.

Warunkiem udziału w konkursie jest przesłanie poprawnie wypełnionego zgłoszenia oraz pliku dźwiękowego w formacie mp3 lub mp4 z własnym wykonaniem utworu na adres: mok@sulejow.pl do 30 kwietnia 2021 roku. Nagranie ma być wykonane w warunkach domowych i nie może być montowane.

 

Wszelkie niezbędne informacje znajdują się na stronie: mok.sulejow.pl.


Zainteresował temat?

1

2


Komentarze (2)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

Sztur Jerzy ~Sztur Jerzy (Gość)06.03.2021 00:13

Chłe chłe chłe...

11


KamilaKa. ~KamilaKa. (Gość)02.03.2021 15:52

I fajnie!

11


reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat