W Starostwie porozmawiają o kulturze

ePiotrkow Wtorek, 26 lutego 20190 1096
Jak można uatrakcyjnić ofertę kulturalną dedykowaną mieszkańcom ziemi piotrkowskiej? - na to pytanie znaleźć chcą odpowiedź uczestnicy Forum Kultury, organizowanego przez starostę powiatu piotrkowskiego Piotra Wojtysiaka.

Spotkanie, zaplanowane na najbliższy piątek 1 marca w Starostwie Powiatowym, oparte będzie na dyskusji na temat obecnego stanu kultury w powiecie piotrkowskim i wypracowaniu wspólnego rozwiązania, dotyczącego organizowania życia kulturalnego w powiecie. – Do udziału w Forum zaprosiliśmy burmistrzów i wójtów, specjalistów od działań kulturalnych w gminach, a także przedstawicieli organizacji pozarządowych – wylicza starosta Wojtysiak. – Ważna jest bowiem wymiana doświadczeń. Być może podejmiemy się wspólnej organizacji wydarzeń w kooperacji z powiatem piotrkowskim, a to byłoby zaczątkiem stworzenia nie tylko gminnego, ale właśnie ponadgminnego kalendarza imprez kulturalnych. Wartość dodaną stanowiłaby wzajemna promocja tych wydarzeń za pośrednictwem dostępnych kanałów informacyjnych.

 

Początek Forum Kultury o 11.00.


Zainteresował temat?

1

0


Komentarze (0)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

Na tym forum nie ma jeszcze wpisów
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat