W Rozprzy powstaje posterunek policji

Strefa FMRegion Piątek, 26 lipca 201930 9017
Po prawie 10 latach w Rozprzy znów będzie posterunek policji. Nowy budynek powstaje przy ul. Sportowej, a w piątek odbyła się uroczystość wmurowania aktu erekcyjnego.

Ładuję galerię...

Niewykluczone, że jeszcze w tym roku policjanci rozpoczną tutaj służbę. - Nowy posterunek w Rozprzy na pewno wpłynie na komfort służby policjantów, ale i mieszkańców. Będziemy mogli pełnić służbę w bardziej nowoczesnych warunkach. Do policji nie przychodzą ludzie bez problemów, tylko są doświadczeni życiowo w jakiś sposób, więc na pewno będzie im przyjemniej współpracować z nami w takich warunkach - mówił gen. Andrzej Łapiński, komendant wojewódzki policji w Łodzi.


Utworzenie posterunku w Rozprzy ma jeszcze bardziej wzmocnić bezpieczeństwo na terenie gminy. - Obejmując urząd wójta, zawsze starałem się, aby temat powstania posterunku był sprawą priorytetową. Udało nam się osiągnąć sukces. Bardzo nas to cieszy, zwłaszcza teraz, gdy droga krajowa 91 jest alternatywą dla budowanej A1, przez co ruch przez naszą gminę znacznie wzrósł. Chcę, aby mieszkańcy gminy Rozprza czuli się bezpiecznie - mówi wójt Janusz Jędrzejczyk.


W uroczystości oprócz przedstawicieli policji wzięli udział posłowie z naszego regionu oraz samorządowcy.


Zainteresował temat?

3

4


Komentarze (30)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

niewierzacy ~niewierzacy (Gość)26.07.2019 15:15

ksiądz musi być jakies zabobony trzeba wszystko poświecic bo co nie poswiecone sie rozpadnie zawsze gdzie cos sie buduje klechy musza byc co za kraj katoliban

64


gość ~gość (Gość)26.07.2019 19:24

A kiedy rozpocznie sie przerwana budowa przedszkole w Niechcicach.

51


gość ~gość (Gość)26.07.2019 18:39

Że budują to dobrze ale po co ten cyrk i tyłu polityków idą wybory na te zdjęcia to się robi nie dobrze to pozowanie jest wręcz śmieszne szkoda że oni tego nie czują

81


~nie ~~nie (Gość)26.07.2019 17:55

wszystko po bożemu dobrze , że nie ma dzieci w pobliżu

40


cwaniak z miejskiej gazowni ~cwaniak z miejskiej gazowni (Gość)26.07.2019 16:45

Widzę Jasia Fasole z Opoczna.

32


reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat