W Rokszycach bawili się i szczepili

Urząd Gminy Wola KrzysztoporskaRegion Wtorek, 24 sierpnia 20210 2434
Koło Gospodyń Wiejskich w Rokszycach zorganizowało 14 sierpnia festyn w ramach Narodowego Programu Szczepień „Szczepimy się z KGW”. W mobilnym punkcie szczepień w czasie trwania festynu zaszczepiły się 22 osoby, korzystając z jednorazowej szczepionki firmy Johnson&Johnson.

Panie z KGW przygotowały dla wszystkich uczestników festynu moc darmowych atrakcji. Było częstowanie własnoręcznie przygotowanymi potrawami: był żur, różne rodzaje sałatek, chleb ze smalcem i ogórkiem, ciasta, lemoniada i napoje. Druhowie z OSP zadbali o dania z grilla i pieczone kiełbaski z ogniska. Nie zapomniano też o atrakcjach dla dzieci: animatorki zapewniły malowanie twarzy i konkursy z nagrodami, były dmuchańce, wata cukrowa oraz lody.

 

- Także nasi strażacy jak zwykle przygotowali dla dzieci pokaz wodny, pokaz sprzętu strażackiego i przejażdżkę wozem strażackim oraz przejażdżkę kucykiem dla najmłodszych. Oprawę muzyczną poprowadził do późnych godzin nocnych DJ Wiktor – dodaje przewodnicząca KGW Rokszyce Anna Muszalak. - Dzięki wspaniałemu sponsorowi - Firmie Kaufland - dzieci miały bardzo atrakcyjne nagrody rzeczowe w postaci fantów.

 

W trakcie festynu, na prośbę radnego powiatu Ryszarda Cieślaka, wszyscy ludzie dobrej woli wsparli zbiórkę pieniężną na rzecz chorej Natalki z Kacprowa. Udało się zebrać około 2000 zł.

 

- Serdecznie dziękujemy za odwiedzenie naszego festynu Zbigniewowi Ziembie, wicemarszałkowi województwa łódzkiego oraz radnemu powiatu piotrkowskiego Ryszardowi Cieślakowi. Ogromne podziękowania Firmie Kaufland, sponsorom, sołtysowi Piotrowi oraz druhom OSP Rokszyce za pomoc i ogromne zaangażowanie w przygotowanie i realizację naszego przedsięwzięcia -  dodają panie z KGW.


Zainteresował temat?

0

0


Komentarze (0)

Chcesz dodać komentarz?Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
Na tym forum nie ma jeszcze wpisów
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat