W Polsce utonęło w tym sezonie już ponad 90 osób. Zachowajcie rozsądek nad wodą!

Strefa FMŁódzkie Piątek, 28 czerwca 20195 2216
Tylko w tym sezonie w Polsce utonęło już ponad 90 osób. Do tragedii dochodzi również w naszym regionie, np. w Zalewie Sulejowskim. Niedawno informowaliśmy o tragedii, do której doszło w Karolinowie w powiecie tomaszowskim. Dlatego policja - choć czuwa - apeluje do kąpiących o rozsądek.
fot. pixabay

- Na naszym terenie jest dużo zbiorników wodnych, nie wszystkie są przeznaczone do kąpieli - mówi asp. sztab. Barbara Stępień, oficer prasowy opoczyńskiej policji. - Zachęcamy wszystkich, by korzystali tylko z tych kąpielisk, gdzie są ratownicy, np. w Sulejowie nad Zalewem są policjanci z piotrkowskiej komendy, ale także nasi policjanci z Opoczna, wspólnie pełnią służbę na wodzie. Nie zapominajmy jednak, że żaden ratownik i żaden policjant nam nie pomoże, jeśli będziemy korzystać z kąpieli pod wpływem alkoholu.

 

Przypominamy, że pierwszą ofiarą tegorocznego sezonu był mężczyzna, który utonął 1 czerwca podczas spływu kajakowego w powiecie radomszczańskim.


Zainteresował temat?

2

1


Komentarze (5)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

gość ~gość (Gość)29.06.2019 19:08

Topią smutki. Dwa razy.

10


gość ~gość (Gość)28.06.2019 12:54

Że kto niby się utopil na bugaju? Pomówienia

10


Proboszcz ~Proboszcz (Gość)28.06.2019 12:18

Topili się, topią się, będą się topić.
Była, jest i będzie naturalna selekcja.

11


gość ~gość (Gość)28.06.2019 10:51

Troche oglady!

10


dyrdymał ~dyrdymał (Gość)28.06.2019 09:43

Z kąpielą w wodzie jest podobnie jak z jazdą samochodem. Ludzie w ogromnej większości w ogóle się nie zastanawiają nad niebezpieczeństwami, wsiadając za kierownicę, czy wchodząc do wody, i nie ma to większego znaczenia czy są trzeżwi, czy pod wpływem alkoholu.

21


reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat