W Piotrkowie też pamiętali o Janie Pawle II

Strefa FM Wtorek, 03 kwietnia 201812 3797
Drugiego kwietnia minęło dokładnie 13 lat od śmierci papieża Jana Pawła II. Prezydent Piotrkowa Krzysztof Chojniak wraz z przewodniczącym Rady Miasta, Marianem Błaszczyńskim we wtorek (03.04) złożyli kwiaty pod pomnikiem papieża.

Ładuję galerię...

Piotrkowianie już od poniedziałku (02.04) spotykali się pod pomnikiem papieża, aby wspólnie złożyć hołd i zapalić znicze. Przedstawiciele Urzędu Miasta, także pamiętali o tej bolesnej dla Polaków dacie. - Jako oficjalna delegacja złożyliśmy kwiaty dla wielkiego Polaka, ale jednocześnie honorowego obywatela naszego miasta. Chcieliśmy tym samym wyrazić wdzięczność za to co zrobił dla naszej ojczyzny. Jan Paweł II ogłoszony jest przez kościół świętym, z racji tego pragniemy poprosić o jego wstawiennictwo, za nasz kraj, za nasze miasto - powiedział prezydent Krzysztof Chojniak.


Zainteresował temat?

1

7


Komentarze (12)

Przypominamy o ciszy wyborczej. Wszystkie komentarze są moderowane.

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

fi ~fi (Gość)03.04.2018 22:43

Wielce co Chojniak złożył kwiaty i artykuł na całą stronę....Może doczekamy się kiedyś artykułu, że Chojniak przyciągnie do miasta jakiegoś inwestora, który wybuduje fabrykę i to będzie prawdziwe wydarzenie

60


wart ~wart (Gość)03.04.2018 16:39

2-go kwietnia? A nie lepiej: II-kwietnia?

32


avocado ~avocado (Gość)03.04.2018 17:02

Ten młody nie raczył pomóc temu starszemu człowiekowi tachać tego lampionu?
A poza tym, ten młody nie był w kawiarni albo na plaży, żeby w ten sposób zakładać sobie na czaszkę okularów przeciwsłonecznych.
Boże, patrzysz i nie grzmisz?

40


gość ~gość (Gość)03.04.2018 17:09

A ten wesołek z prawej to kto? Kolejny urzędas

80


Jeszcze tu kiedyś powrócę ~Jeszcze tu kiedyś powrócę (Gość)03.04.2018 19:35

Na takich uroczystościach Chojniak zawsze będzie na miejskich juz niekoniecznie :)))

21


Jacek ~Jacek (Gość)03.04.2018 16:00

Cytuję:
z racji tego pragniemy poprosić o jego wstawiennictwo, za nasz kraj, za nasze miasto - powiedział prezydent Krzysztof Chojniak.


Ma rację pan prezydent Chojniak, tylko powszechna modlitwa może uratować Piotrków.

100


gość ~gość (Gość)03.04.2018 15:53

Pan Chojniak zawsze elegancki no Bardzo ładnie

28


dusiołek ~dusiołek (Gość)03.04.2018 15:20

Tak tylko zapytam, czy ten wieniec i znicz to była dobrowolna zrzutka wierchuszki, czy kupione z tzw funduszu reprezentacyjnego, czyli za nasze wspólne składkowe, bo Jan Paweł II jako święty wie to na pewno i zna intencję.

50


reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat