W Piotrkowie sezon motocyklowy oficjalnie rozpoczęty

ePiotrkow Sobota, 14 kwietnia 201817 9042
Motocykliści z Piotrkowa ruszyli już na ulicę. W sobotę odbyło się oficjalne otwarcie sezonu motocyklowego zorganizowane przez klub Quo Vadis. Impreza rozpoczęła się o godzinie 15.00 mszą świętą w kościele ojców Bernardynów. Następnie wszystkie pojazdy zostały poświęcone, a kierowcy wyjechali na paradę. Na koniec zaplanowany został poczęstunek dla wszystkich uczestników wydarzenia.

Ładuję galerię...

Motocykliści tłumnie zebrali się przed kościołem ojców Bernardynów, aby oficjalnie rozpocząć sezon - Robimy to głównie po to, aby pokazać ludziom, że już jesteśmy na drogach. Zależy nam na tym, aby uczulić pozostałych uczestników ruchu drogowego. Chcemy także, aby motocykliści zwracali uwagę na to, że oprócz siebie na drodze muszą pamiętać o innych pojazdach, gdyż dla wielu bardzo często jesteśmy ogromnym zaskoczeniem. Na otwarcie sezonu zaplanowana jest parada. Wszystko odbywa się zgodnie z przepisami ruchu drogowego, nie będziemy blokować w żaden sposób drogi i utrudniać jazdy innym kierowcom - mówił Tomasz Bubas, wiceprezes klubu motocyklowego Quo Vadis.

 

Oficjalne otwarcie sezonu motocyklowego zorganizowane zostało dla motocyklistów, ale także dla mieszkańców miasta. Kierowcy ustawili się na ul. Słowackiego, dzięki czemu piotrkowianie mogli dokładnie przyjrzeć się pojazdom, zrobić  im zdjęcia, ale także porozmawiać z właścicielami - Bardzo dobrze, że w naszym mieście zorganizowane są takie wydarzenia, powiedziałbym nawet, że powinny odbywać się zdecydowanie częściej. Przynajmniej w Piotrkowie coś się dzieje.  Jeśli chodzi o hałas to mi nie przeszkadza, gdyż takie akcje organizowane są tylko raz na jakiś czas - mówił jeden z mieszkańców miasta.

 

 


Zainteresował temat?

5

2


Komentarze (17)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

albercik ~albercik (Gość)15.04.2018 04:59

Poświęcenie motorów, a to dobre.

72


Zdjęcie nr 4 materiał dla Policji ~Zdjęcie nr 4 materiał dla Policji (Gość)16.04.2018 07:13

Cross i quad bez tablic więc zapewne bez dopuszczenia pojazdów do ruchu, bez ubezpieczenia...

32


jll ~jll (Gość)16.04.2018 20:27

Czy również oficjalnie rozpoczęty sezon nielegalnych nocnych wyścigów?

10


piterr ~piterr (Gość)16.04.2018 16:55

Czytając te wpisy nasuwa się przypuszczenie że pisze je ten sam, smutny, zazdrosny trol-malkontent. Optymizmu ludzie. Zmieniajmy sie na lepsze. Pozytywnego życzę:-)

43


cbr 600 ~cbr 600 (Gość)16.04.2018 09:29

Ludzie co się nie zadzieje w mieście czy ktoś ma jakieś hobby to od razu negatywne komentarze....a bo święcą a bo tablice zasłonięte a bo tablic nie ma itd.Wygląda to na domorosłe "szeryfowanie".Nie fajniej i milej by napisać np.-Fajnie że się coś dzieje...Fajnie że chłopaki mają hobby czy też pasję...Lub nawet: Fajne te motorki.....Cokolwiek ale pozytywnego!!!

51


Piotrkowianin Piotrkowianinranga15.04.2018 21:39

W woj. śląskim wczoraj i dziś zginęło co najmniej 2 motocyklistów. Już się zaczęło.

31


gość ~gość (Gość)15.04.2018 17:50

Zal ci dupę ściska że dziewczyny jeżdżą ty możesz z macherami do kościoła co godzina chodzić

62


loko ~loko (Gość)15.04.2018 12:22

Ile dowodów rejestracyjnych zabrali, a ile powinna zabrać policja za zbyt głośny wydech itd. ??

52


łukasz moszczenica ~łukasz moszczenica (Gość)15.04.2018 10:53

czy ktoś może wytłumaczyć z epiotrków dlaczego na zdjęciach zakryte są numery tablic rejestracyjnych a twarze spacerujących ludzi już nie? jeśli tablice są integralną częścią motocykla bez których nie może się poruszać w ruchu publicznym to również kierowca motocykla powinien tez mieć zakrytą twarz na zdjęciach publikowanych na portalu....

70


gość ~gość (Gość)14.04.2018 20:41

dwie laski na motorach juz pare dni temu zaczely sezon, od rana do wieczora patrolują miasto, wszedzie je spotkasz jesli tylko usiadziesz na krawezniku i zaczekasz godzine

40


reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat