W Piotrkowie rozpoczęła się "Trybuna Teatru"

MOK Piotrków Piątek, 15 listopada 20190 1279
Rozpoczyna się kolejna edycja Ogólnopolskiego Festiwalu Amatorskich Teatrów Młodzieży i Dorosłych "Trybuna Teatru". Wydarzenie odbędzie się w dniach  15 - 17 listopada 2019 r w sali widowiskowej piotrkowskiego MOK-u. Główną atrakcją będzie koncert pt. „10 sekretów Marylin Monroe” w wykonaniu Sonii Bohosiewicz.

Festiwal rozpoczął się w piątek o 15, zaś oficjalne otwarcie zaplanowano na 19. Wtedy też na scenie pojawi się Sonia Bohosiewicz, która zaprezentuje 10 sekretów Marylin Monroe - Sobota natomiast to prezentacje konkursowe. Do Piotrkowa przyjadą aktorzy z całej Polski, będą m.in reprezentanci Teatru Młode Dzielne Kuropatwy z Młodzieżowego Domu Kultury w Rzeszowie, teatru Krzesiwo z Warszawy czy teatru Resura z Ośrodka Kultury i Sztuki Resura Obywatelska w Radomiu. Na wszystkie spektakle konkursowe jest wstęp wolny - powiedziała Elżbieta Łągwa- Szelągowska, dyrektor MOK w Piotrkowie. 

 

Podsumowanie całego wydarzenia zaplanowane jest na niedzielę na godzinę 15. Wtedy odbędzie się pokaz powarsztatowy oraz ogłoszenie wyników festiwalu.

 


Zainteresował temat?

2

0


Komentarze (0)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

Na tym forum nie ma jeszcze wpisów
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat