W Piotrkowie rosną mistrzowie taekwon-do

ePiotrkowKraj Wtorek, 08 stycznia 20191 1905
Czworo piotrkowian uczestniczyło w Mistrzostwach Dolnego Śląska w taekwondo, które odbyły się w Świebodzicach i zainaugurowały serię Pucharu Polski. Młodzi piotrkowianie wywalczyli cztery medale, jeden złoty, dwa srebrne i jeden brązowy.

Ładuję galerię...

Na 12 matach walczyło ponad 500 zawodników. W zawodach w Świebodzicach wzięło udział czworo zawodników z Piotrkowa Trybunalskiego, którzy na co dzień trenują z trenerem Sebastianem Kulasem I DAN, w Szkole Podstawowej nr 16 oraz w Szkole Podstawowej nr 3.

 

 Rywalizowano na wielu płaszczyznach, młodzicy młodsi i młodzicy (dzieci od 5 do 10 lat) stoczyli walki "bong matsogi", przedstawili też techniki specjalne, przedstawiciele pozostałych grup wiekowych wzięli udział w walkach w systemie punkt-stop oraz walkach ciągłych, zaprezentowali też układy formalne Taekwon-do i techniki specjalne.

 

 - Moi podopieczni pokazali ogromne serce i wolę walki, udowodnili, że wysiłek włożony w trening owocuje - chwali swoich podopiecznych trener Sebastian Kulas z Polskiej Federacji Taekwon-do.

 

Poniżej wyniki piotrkowian:
Nel Kacperczyk - 1. miejsce w konkurencji kopnięcia na czas i 2. miejsce w konkurencji "Bong Matsogi"
Bartłomiej Waleszczyński - 2. miejsce w konkurencji "Bong Matsogi" oraz 3. miejsce w konkurencji kopnięcia na czas
Piotr Świstak - 2. miejsce w konkurencji "Bong Matsogi"
Hanna Łopusiewicz - 2. miejsce w konkurencji "Bong Matsogi".

 

 

 


Zainteresował temat?

3

0


Komentarze (1)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

gość ~gość (Gość)08.01.2019 14:23

Brawo dla naszych dzieciaków i dla trenera

40


reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat