W Piotrkowie odbędą się bezpłatne warsztaty dla przyszłych rodziców

ePiotrkow Poniedziałek, 27 maja 201914 2987
Spotkania są organizowane w ramach Kampanii Bezpieczny Maluch, która jest najszerszą w Polsce akcją skierowaną do przyszłych rodziców, mającą na celu edukację z zakresu bezpieczeństwa i zdrowego rozwoju dziecka. Organizuje je firma . W ramach kampanii na terenie całej Polski odbywają się bezpłatne warsztaty dla rodziców. W Piotrkowie będzie można w nich uczestniczyć we wtorek 4 czerwca.
Z Kampanii Bezpieczny Maluch skorzystali już m.in. mieszkańcy Warszawy

Kluczowymi tematami realizowanymi na warsztatach są pierwsza pomoc prowadzona przez ratownika medycznego Kampanii Bezpieczny Maluch oraz "Bezpieczeństwo dziecka podczas podróży" prowadzone przez eksperta fotelikowego. Tematami towarzyszącymi są m.in. informacje z zakresu karmienia piersią, pielęgnacji skóry matki i dziecka czy zabezpieczenie przyszłości dziecka.

 

Piotrkowska edycja warsztatów odbędzie się w Starostwie Powiatowym w Piotrkowie przy al. 3 Maja 33 we wtorek 4 czerwca między 17:00 a 20:15. Współorganizatorami wydarzenia są pracownicy Powiatowego Centrum Matki i Dziecka w Piotrkowie Trybunalskim oraz firmy Be Safe. By móc w nim uczestniczyć należy wcześniej zarejestrować się na stronie internetowej Kampanii Bezpieczny Maluch. Liczba miejsc jest ograniczona. 

 

Program opisywanych warsztatów znajdziecie poniżej. 

 


Zainteresował temat?

2

2


Komentarze (14)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

gość ~gość (Gość)27.05.2019 21:48

Drodzy rodzice wystarczy nie chlać wódy przy dziecku i wszystko będzie ok - natura i miłość do potomka podpowie????

40


gość ~gość (Gość)27.05.2019 14:40

Mogę poprowadzić kurs karmienia piersią. Myślę, że moja wiedza i doświadczenie przewyższają niejedną położoną-karmiłam swoją pociechę 4 lata ?

21


wojciech ~wojciech (Gość)27.05.2019 13:28

koszmarna bzdura, to nie lot w kosmos aby robić jakieś kursy. Nakarmić , przewinąć i przytulić potrafi każda mama.

20


Gość` ~Gość` (Gość)27.05.2019 18:46

Na Gaja TV i Porozmawiajmy TV jest więcej o porodach . Za linkowane filmy powinien obejrzeć każdy ciekawe informacje na temat komórek macierzystych !!!
https://gaja.tv/wplyw-jakosci-porodu-jakosc-zycia-przyszlych-pokolen-dorota-stokwisz-aleksander-berdowicz/
https://porozmawiajmy.tv/narodziny-nowej-ziemi-jeanice-barcelo/

20


gość ~gość (Gość)27.05.2019 15:16

Myśle , ze głównie chodzi o komórki macierzyste . Wyłudzić chcą pieniądze od młodych mama. Ja dałam sie na to nabrać i straciłam 1200 zł a komórki nie nadawały sie do przechowania . Nie dajcie sie nabrać .

20


gość ~gość (Gość)27.05.2019 14:45

A tak wogole czy przyszle mamy wiedza ze w okresie od 21. do 31. tygodnia ciąży przysługuje jedna wizyta położnej w tygodniu, a po 32. tygodniu ciąży ? dwie wizyty w tygodniu. Spotkania te mają na celu przygotowanie do porodu, połogu i opieki nad dzieckiem ? możesz pytać o wszystko, a położna udzieli ci informacji i rozwieje wątpliwości. TO SIE NAM MAMON NALEZY W RAMACH NFZ!!!! szkoda ze ja sie o tym dowiedzialam juz po porodzie bo nie bylo mnie stac na szkole rodzenia i takie tam

20


X2 ~X2 (Gość)27.05.2019 12:40

Na takie głupoty kasa jest ale na nowe miejsca pracy w polskich zakładach grosza nie ma

22


reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat