W MOK-u będą koncertować w szczytnym celu

ePiotrkow Czwartek, 06 czerwca 20190 1600
Charytatywny koncert "Co nam w duszy gra...?" zostanie zorganizowany w czwartek (13 czerwca) w sali widowiskowej Miejskiego Ośrodka Kultury w Piotrkowie Trybunalskim. Dochód ze sprzedaży biletów - cegiełek będzie przeznaczony na leczenie Patryka Wysmyka, który walczy z nowotworem.

Patryk jest uczniem Szkoły Podstawowej nr 12 w Piotrkowie Trybunalskim. W koncercie uczestniczyć będą jego szkolni koledzy oraz dzieci, młodzież i instruktorzy ze stowarzyszenia SimaRe "Edukacja przez sztukę". - 13 czerwca usłyszymy piosenki, które grają w duszy naszych podopiecznych oraz dzieciaków ze Szkoły Podstawowej nr 12. Bilety - cegiełki w cenie 10 zł będą wsparciem dla Patryka Wysmyka - powiedziała nam Edyta Woźniak, prezes Stowarzyszenia SimaRe.

 

Złośliwy nowotwór został wykryty u chłopca w lutym 2016 roku. Po długiej walce, chemioterapii i operacji udało się go pokonać. Niestety w lipcu ubiegłego roku okazało się, że choroba powróciła. Przed Patrykiem jeszcze długa droga do pokonania kolejnych przeciwności losu, ale rodzina oraz organizatorzy koncertu liczą, że dzięki pomocy dobrych ludzi po raz kolejny uda się wyjść z tej sytuacji zwycięsko. 


Zainteresował temat?

0

0


Komentarze (0)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

Na tym forum nie ma jeszcze wpisów
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat