W Krzyżanowie będzie harcówka. Remont już zakończony

ePiotrkowRegion Sobota, 19 grudnia 20204 2170
Pod koniec listopada zakończył się remont pomieszczeń znajdujących się na I piętrze budynku Szkoły Podstawowej w Krzyżanowie (gm. Wola Krzysztoporska). Miejsce do spotkań znajdą tam harcerze.

Remont obejmował trzy pomieszczenia (łazienka, kuchnia, pokój). Rozebrano tam starą drewnianą ściankę działową i zniszczoną boazerię, uzupełniono ubytki tynku i odmalowano wszystko na nowo. Naprawiono też instalację elektryczną, a na podłodze pojawiła się nowa wykładzina. Zamontowane zostały również nowe drzwi i elementy instalacji wodno-kanalizacyjnej.


Całość prac kosztowała 12.070 zł, a z efektów cieszy się nie tylko dyrektor szkoły Magdalena Ryżewska, ale i harcerze, którzy będą mogli spotykać się w pięknie odnowionych pomieszczeniach.


Zainteresował temat?

0

0


Komentarze (4)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

gość_artur ~gość_artur (Gość)02.02.2021 21:38

Harcowka musi być. Bez niej zycie by straciło sens. Stary harcerz bedzie harcowal mlodsze pokolenie tak jsk księża ministrantów a prawda wyjdzie za kilka lat

00


gość_jurny ~gość_jurny (Gość)22.12.2020 14:10

Tylko jeden pokój żeby poharcowac ????

00


PT ~PT (Gość)21.12.2020 21:55

Brawo, tak trzymać! Czuj, czuj, czuwaj!

20


gość_anonim ~gość_anonim (Gość)19.12.2020 19:01

Super, a w Gorzkowicach dzieci spotykają się na ławce przed ogromną szkoła w której jest dużo wolnych klas na harcówce. Brawo .

30


reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat