W Borowej zorganizowali festyn przy nowym placu zabaw

ePiotrkowRegion Środa, 03 lipca 20193 2139
Oficjalne otwarcie kolejnego placu zabaw z siłownią plenerową na terenie gminy Wola Krzysztoporska – tym razem w Borowej – było okazją do zorganizowania pierwszego „Festynu Rodzinnego”.

Ładuję galerię...

W sobotę, 22 czerwca mieli okazję spotkać się i zintegrować młodsi i starsi mieszkańcy Borowej. Nowy kompleks sportowo-rekreacyjny poświęcił ksiądz proboszcz parafii Bogdanów Wojciech Gonera, a oficjalnego otwarcia, oczywiście w towarzystwie dzieci, dokonała delegacja gminna w osobach wójta Romana Drozdka, przewodniczącej Rady Gminy Małgorzaty Gniewaszewskiej oraz radnego Krzysztofa Jarząbka.

 

- Cieszymy się, że takie place zabaw, siłownie i boiska, o które zadbał samorząd, stają się miejscami prawdziwej integracji mieszkańców – mówi wójt Roman Drozdek, który wraz z mieszkańcami cieszył się z kolejnego tego typu obiektu na terenie gminy.

 

Goście wraz z mieszkańcami po poświęceniu postanowili spróbować swoich sił na nowych urządzeniach. - Szczególne podziękowania kierujemy dla OSP Bogdanów, która postawiła dla naszych dzieci kurtynę wodną. Dla klubu LUKS Athletic Wola Krzysztoporska za wspaniały pokaz zapasów i możliwość spróbowania własnych sił w tym sporcie. A także dla Parkietu Pokoleń za pokazy taneczne, w których udział wzięły mieszkanki Borowej – dodaje sołtys Borowej Artur Jędrzejczyk. – Były też inne atrakcje: dmuchaniec, animatorka, która zabawiała dzieci i malowała buzie, były konie, z których korzystali młodsi i starsi mieszkańcy Borowej. I oczywiście kiełbaski i kaszanka z grilla oraz pyszne przekąski i ciasta. Wszystko było darmowe i przygotowane przez KGW Borowa – dodaje sołtys.

 

Organizatorami festynu byli KGW Borowa, sołtys wsi i mieszkańcy.

 

 

 

(materiały: UG Wola Krzysztoporska) 


Zainteresował temat?

1

0


Komentarze (3)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

ul ~ul (Gość)08.07.2019 22:05

Wójt Gminy Wola Krzysztoporska jest najlepszy. Popieramy organizację takich spotkań.
Jesteśmy za wójtem i radą.

01


j. ~j. (Gość)03.07.2019 19:34

Uwaga! Na 3-cim zdjęciu tęcza! LGBT atakuje! Ratujcie dzieci przed wrogą ideologią!

52


awcalebonie ~awcalebonie (Gość)03.07.2019 10:16

O nie!!! Batman i kolorowa chusta!! Promują szatana i lgbt oraz wifi/bt/5g :P

21


reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat