W Bogusławicach skaczą na najwyższym poziomie [WIDEO]

ePiotrkowRegion Sobota, 16 marca 20191 2996
Po raz pierwszy w tym sezonie w Bogusławicach spotkali się zawodnicy rywalizujący w konnych konkurencjach. Jedenasty weekend tego roku (16-17.03) to czas zmagań w Zawodach Regionalnych i Towarzyskich w skokach przez przeszkody.

Ładuję galerię...

Do Bogusławic zjechali się jeźdźcy, którzy w sumie dosiądą 94 wałachów i klaczy. Konkurencji jest kilka. Zarówno w sobotę, jak i w niedzielę rywalizacja odbywa się między 10:00 a 18:00. - Imprezy jeździeckie niezmiennie wpisują się w tradycję tego ośrodka. Te pierwsze zawody w tym sezonie w województwie łódzkim zgromadziły wielu świetnych zawodników. W ten weekend rywalizują u nas zarówno dzieci, jak i doświadczeni zawodnicy - powiedziała nam Adrianna Ostrowska ze Stada Ogierów w Bogusławicach. 

 

Kto może uprawiać ten sport? Adrianna Ostrowska uważa, że każdy - Moim zdaniem tutaj nie ma ograniczeń. Trzeba mieć chęci i być zdeterminowanym - mówi. 

 

W niedzielę drugi dzień Zawodów Regionalnych i Towarzyskich w skokach przez przeszkody. Organizatorzy ponownie zapraszają wszystkich już od 10:00, tym bardziej, że wstęp na halę jest bezpłatny.

 

Pokonanie wytyczonego bezbłędnie i w wyznaczonym czasie wcale nie jest łatwy. Fragment jednego z przejazdów obejrzyjcie poniżej:

 


Zainteresował temat?

1

1


Komentarze (1)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

j. ~j. (Gość)17.03.2019 20:17

Znacie to? Pytają ślepego konia, czy weźmie udział w skokach przez przeszkody, a koń na to: "Nie widzę przeszkód!..."

20


reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat