W Bogusławicach rywalizowali czołowi polscy jeźdźcy

Strefa FM Poniedziałek, 05 maja 20141 3438
Podczas 25. Memoriału Barbary i Andrzeja Osadzińskich, który zakończył się wczoraj w Stadzie Ogierów w Bogusławicach, zorganizowano zawody w skokach przez przeszkody, w których uczestniczyło wielu doskonałych jeźdźców. Zarówno podczas zawodów regionalnych, jak i ogólnopolskich [CSN] emocji nie brakowało, zwłaszcza podczas tych drugich publiczność mogła podziwiać przejazdy na najwyższym poziomie.

W Finale Małej Rundy RO zwyciężył Bogusz Dąbrowski z LKJ SK Mieczownica na koniu Cherdonnay L, który podczas pierwszego nawrotu pokonał 11 przeszkód zawieszonych na wysokości 120 centymetrów w czasie 67,48, a podczas drugiego w czasie 28,51.

W Finale Małej Rundy RD o nagrodę prezesa OZJ w Łodzi, bezkonkurencyjny okazał się Patryk Mordaka [JM 2000] z BKJ na koniu Bora, który pokonał przeszkody zawieszone na wysokości 120 cm w czasie 74,25.

W Finale Średniej Rundy wygrał Andrzej Głoskowski z KJ Agro Handel Śrem na koniu Isos, który podczas pierwszego nawrotu pokonał przeszkody zawieszone na wysokości 135 centymetrów w czasie 79,51, a podczas drugiego w czasie 38,28.

Derby wygrał Andrei Shalohin z FKJ Zbyszko na koniu Cassawa, który pokonał 17 przeszkód zawieszonych na wysokości 115 centrymetrów w czasie 99,76 popełniając przy tym cztery błędy.

Grand Prix o nagrodę Stada Ogierów Bogusławice wygrała Adrianna Ostrowska z SJ Napoleońska Zagroda na koniu Imequyl, która podczas pierwszego nawrotu pokonała przeszkody znajdujące się na wysokości 145 centymetrów w czasie 75,26, a podczas drugiego w czasie 47,48.

Z kolei w konkursie 6 Barier zwyciężył Zbigniew Kostrzewski na koniu Hippica Koh-I-Noor. Ten zawodnik najlepiej poradził sobie z przeszodami zawieszonymi na wysokości 105-125 cm.

Najlepsi jeźdźcy otrzymali nagrody finansowe.


Zainteresował temat?

1

0


Komentarze (1)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

wkurzony ~wkurzony (Gość)05.05.2014 12:40

Impreza fajna.Szkoda tylko ,że nie dopisała pogoda,ale to już siła wyższa.

00


reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat