W Bogusławicach rozpoczęły się Ogólnopolskie i Regionalne Zawody w Skokach przez Przeszkody

Strefa FMRegion Piątek, 03 maja 20192 3502
Około 150 zawodników zmierzy się w tegorocznych Ogólnopolskich i Regionalnych Zawodach w Skokach przez Przeszkody, które od piątku odbywają się w Bogusławicach. Przez cały weekend będzie tam można podziwiać czołowych polskich jeźdźców.

Ładuję galerię...

Zawody podzielone są na dwie części: rozgrywki regionalne i ogólnopolskie. -  W pierwszej części zmierzą się początkujący zawodnicy, natomiast w drugiej będzie już można zobaczyć osoby z ogromnym doświadczeniem i dużymi umiejętnościami. W tym roku mamy bardzo silną reprezentacje, bo około 25% zawodników to mieszkańcy naszego regionu. – powiedział Jacek Ostrowski, prezes Stada Ogierów w Bogusławicach.

 

-Ja na koniach jeżdżę już od 7 lat, a więc nie pierwszy raz biorę udział w tego typu zawodach. Muszę przyznać, że w tym roku jest bardzo wysoki poziom, ponieważ do Bogusławic przyjechali zawodnicy z całej Polski. –powiedziała uczestniczka zawodów, Paulina Lewandowska z Łódzkiego Klubu Jeździeckiego- Ja polecam wszystkim jazdę na koniu. Sam kontakt z koniem jest bardzo pozytywnym przeżyciem. Wpływają one również na psychikę człowieka, dzięki czemu można się przy nich uspokoić, wyciszyć. Jazdy konnej warto się uczyć w każdym wieku, wystarczy chcieć- dodaje.

 

Podziwianie jeździeckich zmagań to nie jedyna atrakcja przygotowana dla wszystkich przybyłych. Organizatorzy nie zapomnieli również o najmłodszych. Dzieci przez cały weekend mogą m. In pojeździć na kucykach czy poskakać na dmuchańcach.

 


Zainteresował temat?

1

2


Komentarze (2)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

j. ~j. (Gość)04.05.2019 13:00

Znacie to? Pytają ślepego konia, czy weźmie udział w skokach przez przeszkody, a koń na to: "Nie widzę przeszkód!"...

50


gość ~gość (Gość)03.05.2019 21:17

Piękne miejsce super impreza. Pozdrawiam wszystkich zawodników.

31


reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat