W Bieżywodach mają nowy wóz strażacki

ePiotrkowRegion Czwartek, 06 lutego 20204 1159
Jednostka OSP Bieżywody w gminie Czarnocin wzbogaciła się o nowy lekki samochód strażacki. Citroen jumper został kupiony dzięki pieniądzom budżetu z gminy Czarnocin, funduszowi sołeckiemu za rok 2019 oraz wkładowi własnemu strażaków.

W ubiegłym roku jednostka obchodziła swoje 50-lecie i wzbogaciła się o nowy sztandar ufundowany ze składek mieszkańców i właśnie ta okazja stała się motywacją do zakupu nowego auta. - Naszym marzeniem było posiadanie takiego samochodu, o taki pojazd staraliśmy się od około dwóch lat – mówi Wojciech Koper, prezes Ochotniczej Straży Pożarnej w Bieżywodach. Auto zostało wyposażone w sprzęt, który druhowie już posiadali, a pozostałe wyposażenie będzie systematycznie uzupełniane. - Z bezpieczeństwem jest jak ze zdrowiem, wartość jego dostrzegamy dopiero gdy nam go brakuje. W zapewnieniu bezpieczeństwa naszego mienia, zdrowia, a czasem życia ważną rolę odgrywają strażacy, dlatego nieustannie wspieramy ich działania – mówi wójt gminy.

 

 

 

 

 

 

(materiały: Urząd Gminy w Czarnocinie) 


Zainteresował temat?

1

0


Komentarze (4)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

gość ~gość (Gość)08.02.2020 19:11

Gratulacje dla OSP w Bieżywodach. Widać że jednostka pod rządami prezesa prężnie działa.Tylko pochwalić.

30


gość ~gość (Gość)08.02.2020 08:46

Wójt gm. Grabica powinien brac przyklad z wójtów sąsiednich gmin. No ale niestety zapatrzyl sie na mediateke i postanowil kase utopic w budowie gck... a ludziom niech sie pali, niech sobie koła na dziurawych drogach urywają...

21


gość ~gość (Gość)07.02.2020 22:46

Cieszę się i gratuluję.

20


reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat