VoP. Wojtek Baranowski wygrał Bitwę

ePiotrkow Sobota, 19 kwietnia 20142 3112
Wojciech Baranowski przeszedł do kolejnego etapu programu TVP 2 VOICE of POLAND. 22-latek w ringu pokonał Michała Szyca.

Wojtek i Michał zaśpiewali piosenkę grupy LINKIN PARK "Numb". Obaj radzili sobie świetnie jednak trenerzy Tomson i Baron wybrali Baranowskiego. Kolegę z ringu "ukradła" Justyna Steczkowska i Michał Szyc też pozostał w programie.

 

Tydzień temu do kolejnego etapu zakwalifikowała się piotrkowianka Katarzyna Kołodziejczyk. Przypomnijmy, że w poprzedniej edycji Voice of Poland drugie miejsce zajął inny przedstawiciel trybunalskiego grodu Ernest Staniaszek, który towarzyszył Wojtkowi podczas nagrania.

 


Zainteresował temat?

6

0


Komentarze (2)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

fan ~fan (Gość)22.04.2014 22:18

Wojtek czadu!!!jesteśmy z Tobą))

11


expiotrkowianin ~expiotrkowianin (Gość)20.04.2014 07:57

Oby nie zaczął gwiazdorzyć, bo przepadnie.

70


reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat