VIII kwesta na rzecz moszczenickiego cmentarza

Region Środa, 30 października 20194 2290
Zbiórka stała się już tradycją. Wolontariusze pojawią się 1 listopada przy bramach cmentarza w Moszczenicy. Każdy z nich będzie miał specjalny identyfikator, a datki zbierane będą do puszki z logo organizatora.
foto. MoPaw

 

W tym roku po raz kolejny wśród kwestujących pojawi się popularny Tosiek z Plebani czyli aktor Jerzy Rogalski.

Zebrane środki wspomogą kontynuację prac renowacyjnych na cmentarzu. Kwestę organizują wspólnie Stowarzyszenie „Moszczenica Naszą Gminą”, Parafia pw. Podwyższenia Świętego Krzyża w Moszczenicy oraz Gminny Ośrodek Kultury i Sportu.

Organizatorzy zbiórki zapraszają do wzięcia udziału w tej szczytnej akcji i do ofiarności.


Zainteresował temat?

1

1


Komentarze (4)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

Awka ~Awka (Gość)02.11.2019 18:42

Zbierają, by ratować groby - tylko, kto wybiera, które się ratuje? Bo jak ktoś jest panem lub plebanem to do renowacji. A przy ogrodzeniu teren zaorany i groby poznikały. Jedni ocalamy od zapomnienia, a drugich wręcz przeciwnie.

00


dziadek ~dziadek (Gość)02.11.2019 12:51

31.10.2019r uczestniczyłem wraz z małżonką w ślubowaniu pierwszych klas szkoły podstawowej w Jarostach jedną ze ślubujących była nasza wnuczka. Jesteśmy bardzo poruszeni tą uroczystością. Pan wójt gminy Moszczenica nazwał tą uroczystość podniosłą,była podniosłą i patryjotyczną.Zaśpiewanie czterech zwrotek Hymnu Polskiego przez te dzieci swym dziecięcym głosem to prawdziwy majsrsztyk . Wielkie dzięki za tak prfekcyjne przygotowanie dzieci do tej uroczystości.A tęcze można sobie zobaczyć na niebie.

01


fan_Wesela ~fan_Wesela (Gość)31.10.2019 17:42

ciekawe czy przyjechał swoją skodą - ferrari wśród skód ;) Edmund, Edmund ! :D

20


.gość ~.gość (Gość)30.10.2019 20:22

Tyle dobrego dzieje się w Moszczenicy, ale dlaczego większość informacji dotyczących inwestycji na terenie gminy, np.dotyczących modernizacji oświetlenia ulicznego, czy zakończenia remontu fragmentu drogi 716, wymaga zalogowania się, by skomentować ???

40


reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat