VI koncert z cyklu Jazz Scena Zamek

ePiotrkow Czwartek, 24 października 20130 1570
15 listopada (piątek) w piotrkowskim Muzeum odbędzie się VI koncert z cyklu Jazz Scena Zamek.

Słynny amerykański saksofonista, Marc Bernstein razem ze swoim kwartetem odbywa sentymentalną muzyczną podróż do kraju przodków. W Radomiu pod nazwiskiem Kibrik żyli jego pradziadkowie. To muzyka, w której jazzowe brzmienia najwyższej próby są przeplecione motywami polskimi i żydowskimi. Wieczorny „spektakl”, bo tak można określić prezentację albumu „KIbrick” pod wodzą Marca Bernsteina, jest wielobarwną „suitą” jazzową której łącznikami są osobiste wypowiedzi lidera o historii jego rodziny, o życiu i muzyce. Liderowi towarzyszą czołowi muzycy europejscy.

Wystąpią: Marc Bernstein - (USA) - saksofon, Igor Hnydyn -(UKR)- perkusja, Paweł Puszczało - kontrabas, Marek Kądziela - gitara


Zainteresował temat?

1

0


Komentarze (0)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

Na tym forum nie ma jeszcze wpisów
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat