V Familiada Pływacka już w sobotę

Strefa FM Piątek, 07 czerwca 20193 2094
V Piotrkowska Familiada Pływacka odbędzie się już w sobotę, 8 czerwca w pływalni przy ulicy Belzackiej 106. Leszek Ciechanowski, prezes Rejonowego Wodnego Ochotniczego Pogotowia Ratunkowego w Piotrkowie Trybunalskim zaprasza do udziału wszystkie rodziny, których członkowie lubią pływać i rywalizować.

Podczas każdej imprezy jej organizatorzy wprowadzają jakiś nowy element, nie inaczej będzie i tym razem.


- W tym roku wprowadzimy nową konkurencję - 5x50 metrów, każdy kto w niej wystartuje wykorzysta przybory ratownicze. Poza tym przygotowaliśmy też konkurencje indywidualne, osobne dla dziewczynek i chłopców oraz oczywiście rodzinne, w których mogą wziąć udział dwuosobowe, a nawet sześcioosobowe drużyny - zachęca Leszek Ciechanowski, prezes Rejonowego Wodnego Ochotniczego Pogotowia Ratunkowego w Piotrkowie Trybunalskim.


Każdy, kto chciałby wziąć udział w imprezie, może zapisać się w piątek, 7 czerwca do godziny 20.00. Formularz zgłoszeniowy i regulamin familiady znajdują się na stronie internetowej www.woprpiotrkow.pl


Zainteresował temat?

1

0


Komentarze (3)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

gość ~gość (Gość)10.06.2019 09:37

Bardzo fajna impreza dla malych i tych duzych, polecam

10


gość ~gość (Gość)08.06.2019 10:25

Tam gdzie był czyli w bronislawowie

10


gość ~gość (Gość)07.06.2019 21:47

Gdzie ten WOPR stacjonuje teraz nad zalewem sulejowskim?

10


reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat