V Biesiada Trybunalska trwa w Rynku Trybunalskim [AKTUALIZACJA]

Strefa FM Sobota, 29 lipca 20178 9259
Na piotrkowskim Rynku Trybunalskim wiele się dzieje i wiele będzie się jeszcze działo w ten weekend. Kilkadziesiąt stoisk przykuwa uwagę zwiedzających, można spróbować m.in. miodu czy dżemu z Dmosina. Są także przedstawiciele innych miast np. Opola czy Nieborowa.

Ładuję galerię...

- Jesteśmy tutaj po raz trzeci, w Piotrkowie są bowiem bardzo mili, sympatyczni ludzie, zainteresowani naszym regionem. Podczas biesiady chcemy zaprezentować warsztaty ludowe. Będzie można sobie uwić wianek lub zrobić kwiaty z bibuły. Przyjechaliśmy również z naszą regionalną potrawą jajcochą - mówi Andrzej Czapnik, dyr. Gminnej Biblioteki w Nieborowie.
Aby się przekonać czym jest i jak smakuje ta regionalna potrawa spod Łowicza trzeba przyjść na Rynek Trybunalski.

 

Przypominamy, że podczas Biesiady Trybunalskiej zaprezentują się też szczypiorniści Piotrkowianina. Na mini boisku z bramką zawodnicy piotrkowskiego klubu będą bawić się z dziećmi i dorosłymi. Kulminacją tego dnia będzie oficjalna prezentacja zespołu, która rozpocznie się o 19:00. Działacze Piotrkowianina przygotowali wiele niespodzianek dla kibiców.

O 20:00 występ zespołu Rail z piosenkami "Czerwonych Gitar".  W sobotę imprezę zakończy potańcówka pod gwiazdami z Marcinem Cecotką i Robertem Galą z Radia Strefa FM.

 

W niedzielę m.in. czeka nas pokaz chińskiej gimnastyki tai chi. Dodatkowo tego dnia odbędzie się prezentacja Piotrcovii, która rozpocznie się o 17.30, ale piłkarki pojawią się tam już o 16.00 i wezmą udział w zabawach i konkursach, organizowanych dla najmłodszych. Będzie można wygrać również bilety i karnety na mecze.


Zainteresował temat?

4

2


Komentarze (8)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

gregor ~gregor (Gość)30.07.2017 18:35

Chałwa za 120 zł.kg.Piotrkowianie nie zarabiają tyle co w Warszawie ,za rok może być 200zl.Chyba kupię sobie 10 dag. będę miał na przyszły rok ,i to w dobrej cenie.Wezmę z rodzynkami.

00


Pt ~Pt (Gość)29.07.2017 20:07

Soory ale patologia nie biesiada

43


!!!! ~!!!! (Gość)30.07.2017 00:33

Pan z Nieborowa wraz z rodziną wymiatał niesamowicie! Pozazdroscić siły i wyczucia :)

20


dyrdymał ~dyrdymał (Gość)29.07.2017 23:54

Na zdjęciu 17 "Koszmar z ulicy wiązów"

12


ZAX ~ZAX (Gość)29.07.2017 21:09

Niejedna osoba chętnie zatrzymałaby się ,ale organizacja beznadzieja.Od ulicy sieradzkiej w ogóle nie widać sceny tylko stragan z prześcieradłami.Stragany na pierwszym lepszym odpuście są zmysłowo poustawiane.To miała być biesiada a wyszło targowisko.

30


kibic ~kibic (Gość)29.07.2017 13:33

Pan Wolski zapomniał, że w niedzielę jest prezentacja szczypiornistek Piotrcovii ,zespołu bardziej utytułowanego w historii miasta ale nie mającego wsparcia w UM i lokalnych mediach. Piotrcovia GKS!!!!.

121


reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat