Uwaga na remonty na DK91

ePiotrkow Czwartek, 11 maja 20170 6374
Ekipy remontowe pracują na 11-kilometrowym odcinku drogi krajowej 91 między Piotrkowem Trybunalskim i Głuchowem.

Na drodze prowadzone są remonty cząstkowe. - W pierwszej kolejności prace prowadzone są na pasie ruchu w kierunku Łodzi. Jednorazowo zajmowane będą jego fragmenty o długości od 300 – 1000 metrów – wyjaśnia Maciej Zalewski, główny specjalista ds. komunikacji społecznej w Generalnej Dyrekcji Dróg Krajowych i Autostrad w Łodzi. - W drugim etapie prac zajęty zostanie pas w kierunku Piotrkowa Trybunalskiego. Również w tym przypadku, w miejscu robót wprowadzony zostanie ruch wahadłowy kierowany ręcznie, a także będzie obowiązywało ograniczeni prędkości do 60 km/h i zakaz wyprzedzania.

 

Prace kontynuowane będą codziennie w godzinach 8.00 – 18.00. Przewidywany termin ich zakończenia to 25 maja, o ile pogoda nie pokrzyżuje planów wykonawcy robót.


Zainteresował temat?

0

0


Komentarze (0)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

Na tym forum nie ma jeszcze wpisów
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat