Uwaga kierowcy! Zamykają Sulejowską

ePiotrkow Wtorek, 28 marca 201729 23030
Rozpoczyna się nowy etap modernizacji ronda Sulejowskiego. W środę (29 marca) zamknięta zostanie ulica Sulejowska, na odcinku od ronda do ul. Wyzwolenia.

Roboty na tej części drogi rozpoczną się z samego rana od przebudowy infrastruktury podziemnej. Wykonawcy deklarują, że droga będzie zamknięta przez około dwa tygodnie. Drogowcy w tym czasie mają przebudować sieci oraz położyć asfalt, bez warstwy ścieralnej.

Objazd wyznaczono ulicami: Wyzwolenia, Wolborską oraz Curie-Skłodowskiej. Kierowcy, stosujcie się do oznakowania! 


Zainteresował temat?

11

0


Komentarze (29)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

assa ~assa (Gość)28.03.2017 11:25

Czy ktoś wie jaką trasą będą jeździły mzk- i ?

80


fd ~fd (Gość)28.03.2017 12:10

piotrkow ssie i to bardzo, coraz bardziej sie wyludnia, niedługo siła unia wrzuci nam muzułmanów nie moge się doczekać jak policja a zwłaszcza straz miejska będą miały pełne ręce roboty. straz miejska zwłaszcza bo to leszcze od wystawiania mandatów moze zobaczymy jakie z nich kozaki od wystawiania mandatów za zachownania w miejsach publicznych haha

63


reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat