Uwaga kierowcy! Niedługo utrudnienia na DK 74

ePiotrkow Czwartek, 24 listopada 20164 5337
W najbliższy poniedziałek rozpoczną się prace na Drodze Krajowej nr 74 na ponaddwudziestokilometrowym odcinku od Sulejowa do Wójcina (pow. opoczyński)

Roboty, prowadzone punktowo, maksymalnie na 300-metrowych odcinkach, będą polegały na naprawie i uzupełnieniu poboczy oraz uregulowaniu rowów odwadniających.

 

- Prace będą odbywały się raz na prawej, raz na lewej stronie jezdni. Jak to w takich sytuacjach bywa, jeden z pasów ruchu będzie musiał być wyłączony z eksploatacji. Ruch będzie odbywał się wahadłowo i będą kierowali nim przeszkoleni pracownicy, ale ze względu na spore obciążenia trasy przez samochody na pewno trzeba będzie chwilę odczekać - tłumaczy Maciej Zalewski, rzecznik prasowy łódzkiego oddziału Generalnej Dyrekcji Dróg Krajowych i Autostrad w Łodzi. Apelujemy do kierowców o ostrożność i jednocześnie radzimy: można spróbować ominąć utrudnienia, kierując się Drogą Krajową nr 12 i zjeżdżając z niej przed miejscowością Radonia (dojedziecie do Jaksonka) oraz w Mniszkowie na ul. Wichra (wyjedziecie w Wójcinie). Prace potrwają do 16 grudnia.

 

 

 

 


Zainteresował temat?

3

2


Komentarze (4)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

dasdas ~dasdas (Gość)24.11.2016 18:53

a kiedy będą wymieniać krawężniki na zimowe na moście w Sulejowie????

51


Szybka scania ~Szybka scania (Gość)24.11.2016 17:44

Niewiem po co tam rowy pogłebiać jak ja tam nigdy wody niewidziałem.Druga sprawa oczywiście objazdy już nie dotyczą cieżarowych bo i po co?Patrol już powiadomiony pewnie że może wpaść troche grosza od ciezarowek?

30


Witek ~Witek (Gość)24.11.2016 09:59

Jak długi dzień to nie robią i teraz na zimę biorą się za roboty utrudniając ludziom życie i jak widać brak logicznego myślenia urzędników

102


reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat