Uwaga kierowcy! Będzie zmiana organizacji ruchu na A1

ePiotrkowRegion Wtorek, 17 listopada 20203 6226
W związku z kolejnym postępem prac na budowie autostrady A1, w ciągu dwóch najbliższych dni nastąpią zmiany w organizacji ruchu w obrębie węzła Piotrków Trybunalski – Południe (A1/DK74j).

- Dotąd dojazdy do ronda zarówno od strony Piotrkowa Trybunalskiego, jak i z kierunku Bełchatowa, odbywały się po jezdni północnej. Teraz ruch z jezdni północnej zostanie przełożony na jezdnię południową – wyjaśnia Maciej Zalewski, główny specjalista ds. komunikacji Generalnej Dyrekcji Dróg Krajowych i Autostrad w Łodzi. - Dotyczy to odcinków o długości po ok. 350 metrów z obu stron ronda. Ponieważ nowa organizacja ruchu będzie wprowadzana sukcesywnie przez dwa kolejne dni, apelujemy o szczególną ostrożność, baczne obserwowanie oznakowania i stosowanie się do niego.


Zainteresował temat?

2

0


Komentarze (3)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

też Piotrkowianin ~też Piotrkowianin (Gość)17.11.2020 14:47

co oznacza, że prace idą do przodu. Oby jak najszybciej.

41


gość_anna ~gość_anna (Gość)17.11.2020 15:02

I tak pojadę jak będę chciała.Nikt mi dróg nie będzie wybierał!

315


Handzia ~Handzia (Gość)17.11.2020 15:01

A kiedy będzie kładka na przedłużeniu Słowackiego ? Słowackiego

53


reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat