Uwaga! Zmiana organizacji ruchu w centrum Piotrkowa

UM Piotrków Trybunalski Czwartek, 20 czerwca 201919 9603
Od piątku (21.06) do poniedziałku (24.06) zmieni się organizacja ruchu w centrum Piotrkowa. Innymi trasami pojadą także autobusy Miejskiego Zakładu Komunikacyjnego. Wszystko przez dni miasta.

W piątek (21.06) od 7.00 zostanie zamknięty pl. Kościuszki, na odcinku od ul. Narutowicza do al. Kopernika. W tym miejscu rozpocznie się budowa sceny głównej tegorocznych dni miasta.
W piątek autobusy komunikacji miejskiej pojadą - w kierunku zachodnim - przez ulicę Narutowicza do pl. Kościuszki i następnie do ul. Słowackiego i dalej po swoich stałych trasach. Zaś w kierunku wschodnim przez ul. Sienkiewicza, al. Kopernika i dalej na swoje trasy.

W piątek od godz. 20.00 wprowadzone zostaną kolejne objazdy związane z organizacją V Nocnego Półmaratonu Piotrkowskiego Wielu Kultur. W kierunku zachodnim autobusy MZK pojadą od ronda Sulejowskiego ulicami: Skłodowskiej-Curie, Wojska Polskiego do przystanku Wojska Polskiego-wiadukt i dalszą część tras bez zmian. Autobusy jadące w kierunku wschodnim pojadą: ul. Wojska Polskiego do ronda Sulejowskiego, a następnie zgodnie z przebiegiem linii w al. Kopernika, ul. Sulejowską lub ul. Śląską.

Z kolei od soboty (22.06) do poniedziałkowego poranka (24.06) zamknięty zostanie plac Kościuszki, od ul. Słowackiego do al. Kopernika oraz ulica Narutowicza, od pl. Kościuszki do ul. Próchnika. W tym czasie autobusy MZK jadące w kierunku zachodnim pojadą ulicami: Kopernika, Sienkiewicza, Narutowicza, Młynarską, Słowackiego przez przejazd kolejowy do ulicy POW i dalej bez zmian. Z kolei autobusy jadące w kierunku wschodnim pojadą w ulicę Sienkiewicza, a następnie Al. Kopernika i dalej po swoich trasach.

 


Zainteresował temat?

3

4


Komentarze (19)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

gość ~gość (Gość)22.06.2019 20:10

Skoro skrzyżowanie przy którym staje scena jest takie super nowoczesne, to czemu nie zmienią świateł na czas zamknięcia jednej z dróg? Większość samochodów jadacych Al 3 Maja skręca obecnie w lewo, ale do jazdy na wprost zielone swieci sie dłużej. Wjazd od Placu Kościuszki jest zablokowany, ale zielone dla tego kierunku się nadal świeci dość dlugo. Dodatkowo na Al. Kopernika/Piłsudskiego są korki do samego skrzyżowania, bo tam sie przeniosla większość ruchu. Czy ktoś tam mysli ???

10


gość ~gość (Gość)22.06.2019 19:54

Skoro na stronie epiotrkow na pierwszej stronie pisze się o zmianie ruchu a nie pisze się ile to będzie kosztować a nie co będzie na dni Piotrkowa to chyba wszystko jest wiadome.

10


gość ~gość (Gość)22.06.2019 19:48

Widocznie miasto jest tak bogate żeby wstrzymywać ruch budować sceny tak drogie zmieniać Linie MZK po to tylko żeby szarpi druty mogły postekać bo to trudno nazwać muzyką.

10


gość ~gość (Gość)21.06.2019 18:23

Skoro skrzyżowanie przy którym staje scena jest takie super nowoczesne, to czemu nie zmienią świateł na czas zamknięcia jednej z dróg? Większość samochodów jadacych Al 3 Maja skręca obecnie w lewo, ale do jazdy na wprost zielone swieci sie dłużej. Wjazd od Placu Kościuszki jest zablokowany, ale zielone dla tego kierunku się nadal świeci dość dlugo. Dodatkowo na Al. Kopernika/Piłsudskiego są korki do samego skrzyżowania, bo tam sie przeniosla większość ruchu. Czy ktoś tam mysli ???

10


mieszkaniec PT ~mieszkaniec PT (Gość)20.06.2019 23:34

Po co jest scena na jaju sie pytam

61


gość ~gość (Gość)20.06.2019 23:11

Ludzie, byliście na dwóch zeszłorocznych koncertach? Ludzie stali do małego ronda przy słowackiego, idealne miejsce na koncert, scena w najniższym poziomie a ludzie stojący dalej również mieli dobry widok na wszystko. Przeżyjecie te 3 dni, stracicie 5min na objazd, a ludzie chcący dojechać na to wasze lotnisko na koncert około godziny. Wozicie dupy samochodami, a największy płacz bo trzeba objechac kilometr. Miasto emerytów, i zrzęd.

46


gość ~gość (Gość)20.06.2019 20:35

Boziu widzisz i nie grzmisz.
Ludzie! Potraficie tylko narzekać. Nie ma imprez źle, są imprezy też źle. W centrum miasta pomysł jest fajny, każdy ma jak dojechać bo dworzec blisko (jeśli jest spoza Ptb, bo nie każdy np posiada swoje auto i może wszędzie podjechać), blisko wszędzie wszystko, deptak na którym można zawsze posiedzieć. Na lotnisku wyobraźcie sobie jakby np zaczął w piątek lać deszcz , w sobotę tam już nie ma jak wejść bo ciapa jak ta lala. A tu wszędzie chodniki i asfalt. Scenę dobrze jest widać bo z górki można wszystko zobaczyć. Na jaju ostatnio jak był koncert to nie wpuszczali do środka a pełno z przodu miejsc wolnych. Stojąc przed brama nic kompletnie nie widać! Zamkną ulice na trzy a panikujecie. Prawda jest taka, że w tym mieście po godzinie 18stej robi się tak pusto na ulicach, a w weekend to już w ogóle ludzi nie widać, więc jak Wam zamkną na parę dni ulice to się nic nie stanie. Już tak nie narzekajcie.

35


kalkulator ~kalkulator (Gość)20.06.2019 20:02

czy bystrzy dziennikarze znają kwotę budowy sceny i honorarium artystów z tych imprez? nie zgadzam się by moje podatki wydawać na badziewie - proszę o szpital i możliwość leczenia - albo może karetkę kupić, bo to przynajmniej szansa że jak sie nieszczęście zdarzy to innego miasta dowiozą gdzie szpitale są

60


gość ~gość (Gość)20.06.2019 19:04

Lotnisko jak lotnisko. Ale przecież scena jest na Jaju. Czy nie można tam zrobić koncertu? Kiedyś byly tam i były to bardzo udane koncerty. I to przed remontem jeszcze.

50


ciekawy ~ciekawy (Gość)20.06.2019 12:19

Dlaczego już w piątek paraliżują miasto jeśli imprezy na scenie rozpoczynają się dopiero w sobotę późnym popołudniem?

72


reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat