Utrudnienia na A1 koło Piotrkowa. Będą usuwać skutki wichury

Strefa FM Środa, 26 lutego 20203 5885
W związku z koniecznością usunięcia szkód, spowodowanych przez poniedziałkową wichurę, w nocy z czwartku na piątek (27-28 lutego) planowane są prace porządkowe, a to oznacza utrudnienienia na autostradzie A1 w okolicy Piotrkowa Trybunalskiego.
fot.: GDDKiA

Ponieważ prace dotyczą głównie urządzeń bezpieczeństwa ruchu, nieunikniona będzie ingerencja w obowiązującą organizację. Należy spodziewać się kilkunasto – kilkudziesięciominutowych zatrzymań ruchu: w obrębie węzła Piotrków Trybunalski Południe i na wysokości ulicy Wojska Polskiego (ok. kilometra dalej w kierunku północnym).

 

Aby zminimalizować uciążliwości z tym związane, prace będą prowadzone między godzinami: 22.00 w czwartek a 6.00 w piątek, czyli w czasie, kiedy ruch jest najmniejszy.

 

Apelujemy o ostrożność i cierpliwość! Warto także rozważyć możliwość przejazdu inną trasą, jeśli istnieje taka możliwość.


Zainteresował temat?

3

0


Komentarze (3)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

gość ~gość (Gość)26.02.2020 13:23

Pewnie, pojadę przez Warszawę

04


gość ~gość (Gość)26.02.2020 19:40

Jedz szerokości zycze

30


reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat