Uszkodzili gazociąg podczas prac drogowych

Strefa FMRegion Piątek, 06 lipca 201812 8983
Podczas prowadzonych robót w pasie drogowym doszło do uszkodzenia zaworu gazowego i rozszczelnienia gazociągu przy skrzyżowaniu Opoczyńskiej i Wschodniej w Sulejowie.

Ładuję galerię...

W akcji brały udział 3 zastępy straży pożarnej, pogotowie gazowe oraz policja. - Po dojeździe zastępów na miejsce zdarzenia zastaliśmy wyciek z odwadniacza gazociągu. Został on uszkodzony prawdopodobnie podczas wykaszania rowu. Przy pomocy drewnianego kołka udało nam się zminimalizować ten wyciek. Na miejsce przyjechało także pogotowie gazowe, które prowadziło dalsze prace związane z zabezpieczeniem i naprawą awarii - tłumaczy mł. bryg. Wojciech Pawlikowski z Komendy Miejskiej Państwowej Straży Pożarnej w Piotrkowie.


Droga była zablokowana w obu kierunkach, więc na krajowej dwunastce tworzyły się spore korki i kierowcy musieli liczyć się z utrudnieniami. Według naszych informacji ruch w tym miejscu odbywa się już normalnie.


Zainteresował temat?

3

0


Komentarze (12)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

nic nowego ~nic nowego (Gość)08.07.2018 19:53

czy to normalne, że zawór gazowy nie jest zabezpieczony - jeżeli doszło by do wybuchu, to kto by odpowiadał ? Czy Sulejów musi być znany wyłącznie z partactwa. Dlaczego podczas awarii rurociągów wodnych, woda nie jest spuszczana tylko cały syf z piachem trafia do domów. Zapychane są filtry pralek, toalet, zmywarek itd.. Może by pociągnąć do odpowiedzialności finansowej pewne sulejowskie instytucje ?

51


Wos ~Wos (Gość)08.07.2018 09:11

A straszaki z Sulejowa to byli? Bo na zdjęciach ich jakoś brak

20


juhas ~juhas (Gość)08.07.2018 09:02

A co robią na Klasztornej

10


Marzena ~Marzena (Gość)07.07.2018 20:00

gazociag w trawie , trawa w Pilicy a burmistrz na etacie - oto Sulejow.

52


Filmowy Piotrków ~Filmowy Piotrków (Gość)07.07.2018 10:44

W Piotrkowie można by kręcić filmy związane z II Wojną Światową. Rozsypujące się kamienice dookoła rynku i wojska polskiego już mamy. Dźwięk bombowca, który codziennie od rana późnej nocy funduje nam SKYVAN z pobliskiego lotniska też już mamy. Pozdejmować reklamy i można kręcić film. Brawo Piotrków.

22


gość ~gość (Gość)06.07.2018 13:23

Pewnie byli pod wpływem

21


Witek ~Witek (Gość)06.07.2018 11:31

Wcale mnie to nie dziwi takie precyzyjne mapy maja jak w mojej okolicy melioracja według map nic sie nie zgadza a studzienek odnaleźć się nie da

80


reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat