Urząd w Ręcznie pracuje zdalnie. Wójt, zastępca i skarbnik na kwarantannie

ePiotrkowRegion Poniedziałek, 28 września 202012 5702
Po osobie zajmującej się dowożeniem dzieci i pracownicy działu podatki w Urzędzie Gminy w Ręcznie jest trzecie podejrzenie zachorowania na CoVid-19. Decyzją wójta od piątku urzędnicy pracują zdalnie.
fot. pixabay.com / Engin_Akyurt

Na stronach internetowych gminy pojawiło się zarządzenie i regulamin pracy zdalnej. Działa tylko część telefonów.

 

- Potwierdzam, że zostałem objęty kwarantanną - powiedział wójt gminy Ręczno, Piotr Łysoń. Jak dodał - chcemy zrobić testy pracownikom, by sytuacja epidemiologiczna nie zakłóciła działania urzędu, by część pracowników mogła wrócić do pracy w normalnym trybie.

 

Oprócz wójta na kwarantannie przebywją także jego zastępca oraz skarbnik.


Zainteresował temat?

0

2


Komentarze (12)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

kwejku ~kwejku (Gość)28.09.2020 10:25

Pogrążajmy się dalej w tej paranoi. Niech zamkną wszystkich w domach, dowożą jedzenie, pieniądze przeleją na konto. A jak się wszystko skończy to stąd wyjedziemy do normalnego kraju.

42


roch pipka roch pipkaranga28.09.2020 20:05

Doputy wieś będzie słuchać PISu , Rydzyków , Morawieckich i innych LGBT-owców , to tak będzie . Ale odnośnie waszego guru fragment z IPN :
"Po zidentyfikowaniu źródła przecieku, w toku sprawdzenia jego kontaktów i relacji okazało się, że Piotr Polaszczyk utrzymuje regularne kontakty o charakterze intymnym z Jarosławem Kaczyńskim, a historia tych relacji sięga 1987 roku.
W 1992 r. i 1993 r., w okresie rozpracowywania sprawy intymne spotkania Piotra Polaszczyka z Jarosławem Kaczyńskim odbywała się na pierwszym piętrze budynku hotelu dla pracowników Wojskowej Akademii Technicznej przy ul. Kaliskiego w Warszawie, gdzie por. Piotr Polaszczyk posiadał pokój do prowadzenia spotkań wynikających z ochrony obiektowej WAT.
W ramach prowadzonej sprawy, w obiekcie został zamontowany sprzęt umożliwiający rejestrację video. Spotkania por. Polaszczyka z Jarosławem Kaczyńskim odbywały się z częstotliwością kilka razy w miesiącu. Zwykle trwały one 1-1,5 godz i kończyły się stosunkiem seksualnym, zazwyczaj oralnym.
Podczas jednego z tych spotkań, które odbyły się pod koniec 1992 roku Polaszczyk przekazał Jarosławowi Kaczyńskiemu pozyskaną przez siebie odbitkę zdjęcia z kursu w Świdrze. Zarówno ten fakt, jak i większość spotkań (z wyjątkiem sytuacji pod prysznicem, gdzie nie sięgał zakres kamer pozwalających na nagrywanie) zostało udokumentowane w ramach prowadzonego śledztwa i dołączone do sprawy pod kryptonimem Buś. Materiał ten zajmuje łącznie kilka godzin nagrań video, a także nagrania audio i stenogramy z nich."

00


gość_gość ~gość_gość (Gość)28.09.2020 10:19

Dużo zdrowia dla wszystkich. Przestańcie tylko oceniać.

43


gość_adam ~gość_adam (Gość)28.09.2020 09:25

Jak zwykle gmina Ręczno się wyróżnia. Szkoda, że zawsze negatywnie.

50


schakal schakalranga28.09.2020 14:19

W Lekach Szl wójt byl chory to w Ręcznie nie moze być gorszy , tez na pewno ogłosi ,ze jest chory , a następny będzie w Rozprzy i w Gorzkowicach.

41


gość_gość ~gość_gość (Gość)28.09.2020 13:21

ciekawe czy żona Wójta pracuje w jednej z piotrkowskich firm czy pozostaje również na kwarantannie.

60


puzon ~puzon (Gość)28.09.2020 13:19

Praca zdalna - na telefon, taka to praca zdalna. Jeśli urząd nie ma wdrożonego EZD (elektronicznego zarządzania dokumentacją) to nie ma co mówić o zdalnej pracy. Jak niby urzędnik odpowie na pismo, które zostało złożone w formie tradycyjnej (papierowej na dziennik)? Niestety, praca zdalna w urzędach to fikcja, tak jak fikcją było prowadzenie nauki zdalnej bez platformy umożliwiającej zdalną pracę zespołową.

60


drużba ~drużba (Gość)28.09.2020 13:06

Będzie więcej. Był ślub stulecia w Piotrkowie z delegacjami ze wszystkich gmin i tłum, to teraz pora na wesele.

72


reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat