Urząd Gminy Aleksandrów zamknięty Pracownik zakażony koronawirusem

ePiotrkowRegion Środa, 17 czerwca 202025 10376
Urząd Gminy Aleksandrów wyłącza bezpośrednią obsługę mieszkańców po wykryciu zakażenia koronawirusem u jednego z pracowników instytucji. W tym tygodniu jest to drugi potwierdzony przypadek zakażenia u mieszkańca gminy, która dotychczas była całkowicie wolna od zachorowań na Covid-19 i mogła poszczycić się niewielką liczbą osób przebywających w kwarantannie.

- 15 czerwca otrzymaliśmy informację o pierwszym potwierdzonym przypadku zakażenia u mieszkańca gminy Aleksandrów, który według naszej wiedzy zaraził się i przebywał poza terenem naszej gminy - mówi wójt Paweł Mamrot. - Z kolei dzień później, 16 czerwca otrzymałem informację, że u jednego z pracowników pojawił się wynik dodatni badania ma koronawirusa. Na chwilę obecną zgodnie z decyzją Powiatowego Inspektora Sanitarnego w Piotrkowie mamy 16 osób spośród pracowników w kwarantannie. Myślę, że taka decyzja zapadnie również w przypadku 3 kolejnych. W związku z tym Urząd Gminy Aleksandrów ma wyłączony bezpośredni kontakt i obsługę interesantów. 

Wójt nie jest w stanie powiedzieć, kiedy dokładnie uda się przywrócić normalne funkcjonowanie urzędu, czeka na rozwój sytuacji i informuje mieszkańców, że niezbędne sprawy można załatwić tylko zdalnie - drogą telefoniczną lub elektroniczną. 


Zainteresował temat?

3

3


Komentarze (25)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

gość ~gość (Gość)17.06.2020 13:35

Wójcie może starosta pomoże wszystkim badania zrobić. Bo w Piotrkowie robi

12


reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat