Urologia przy ul. Roosevelta zamknięta

Tydzień Trybunalski Piątek, 12 lutego 201638 6804
W szpitalu powiatowym przy ul. Roosevelta w Piotrkowie zamknięto Oddział Urologiczny. Gdzie mają kierować się pacjenci?

- Budynek jest już leciwy, w dodatku jest dość intensywnie eksploatowany, jest tam Oddział Chirurgiczny, Ginekologiczno-Położniczy i Urologiczny – informuje nas Janusz Tamilla, pełniący obowiązki dyrektora Powiatowego Zespołu Opieki Zdrowotnej w Piotrkowie Trybunalskim. - Co jakiś czas mamy problemy związane z wydolnością systemu wodociągowo-kanalizacyjnego. Problem był np. w Sylwestra. Na nasze zamówienie została dokonana inspekcja systemu wod.-kan. Okazało się, że konieczny jest remont niektórych części tego systemu, właśnie w tej części, gdzie znajduje się urologia. Nie można wykonać tych prac przy normalnym funkcjonowaniu oddziału. Dlatego musieliśmy wygasić oddział. Za zgodą wojewody łódzkiego do 21 lutego możemy nie przyjmować pacjentów.


W poniedziałek (8 lutego) do budynku wkroczyły brygady remontowe. - Wykonawca obiecał, że postara się dotrzymać terminu – dodaje Tamilla.


Gdzie więc mamy szukać pomocy urologicznej? Szpital wystąpił do innych placówek w naszym regionie posiadających oddziały urologiczne z informacją, że muszą liczyć się z większą liczbą pacjentów. Urologia znajduje się w szpitalu wojewódzkim w Bełchatowie. Wyniki badań histopatologicznych, które zostały wykonane przed czasowym zamknięciem Oddziału Urologicznego są do odbioru w Kancelarii Szpitala przy Roosevelta.

PK


Zainteresował temat?

5

1


Komentarze (38)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

dotchła pani wózku ~dotchła pani wózku (Gość)12.02.2016 18:30

Komuś bardzo zależy na zamknięciu szpitala a później odkupieniu budynku za grosze,szykuje się mega wałek.

132


pisowy ~pisowy (Gość)12.02.2016 21:30

Lekarzy w kamasze a nasze władze niech się nie boją tylko zmieniają tą pseudo służbę zdrowia w powiecie do boju dobra zmiana jest możliwa

12


bojok ~bojok (Gość)12.02.2016 22:42

a ja w ramach prewenci to 6 piw spijam w dzien mom nadzienie ze tom sie nie znajde....

02


normalna mieszkanka ~normalna mieszkanka (Gość)12.02.2016 21:17

Powiat przynajmniej ma jakiś pomysł na rotowanie tego szpitala, a co na to miasto z prezydentem ? Jakiś pomysł projekt ? Nic zero

01


bebe12 ~bebe12 (Gość)12.02.2016 20:34

źle się dzieje

10


vvvvvvv ~vvvvvvv (Gość)12.02.2016 20:17

Proszę sprawdzić. Tam gdzie pojawiła się pan po. "dyrektor" pozostawały tylko ruiny.
Dla tego szpitala to źle wróży !!!!!

20


zniesmaczona mieszkanka ~zniesmaczona mieszkanka (Gość)12.02.2016 15:58

Mieszkańcy miasta i powiatu powinni wyciągnąć wnioski jak bardzo staroście i wicestaroście odpowiedzialnym za to, że ludzie nie mają się gdzie leczyć zależy na mieszkańcach naszego regionu. Grunt to zabawa z przebierańcami, słoniki, kasa i dobry humor. Nie dziwię się, że młodzi uciekają do innych miast. Mam nadzieję, że jest im lepiej żyć.

91


Cor Angar ~Cor Angar (Gość)12.02.2016 12:46

Bełchatów odsyła pacjentów. Jeśli tak dalej będzie zglosimy sytuacje do ogólnopolskich mediów.

110


Al Bundy ~Al Bundy (Gość)12.02.2016 17:58

Cytuję:
Co jakiś czas mamy problemy związane z wydolnością systemu wodociągowo-kanalizacyjnego.


Czyli zlikwidowany oddział miał podobne problemy, co jego pacjenci? ;) Może na stanowisko dyrektora zatrudnić hydraulika?

71


polo ~polo (Gość)12.02.2016 17:12

O ile pamiętam będąc pacjentem tego oddziału w zeszłym roku o tej samej porze były takie same problemy z wydolnością systemu wodno-kanalizacyjnego.Oddział był zamknięty też na parę tygodni.W poprzednim roku od mojej bytności w tejże placówce też była przerwa z tego samego powodu.
Jeden wniosek-wielka ściema.

30


reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat