Urodziny Słowackiego na finał (GALERIA, VIDEO)

ePiotrkow Niedziela, 02 czerwca 20193 6729
Występy lokalnych zespołów, pokazy tańca i efektowny przejazd motocykli tak w skrócie przedstawiają się niedzielne obchody urodzin ulicy Słowackiego.

Ładuję galerię...

Na scenie piotrkowskiego Amfiteatru zaprezentowały się m.in. Kasztelania Swing Band z Rozprzy, Grzmiąca Półlitrówa I Mayevska Band. Były też pokazy tańca.

- Muzyka jazzowa nie jest trudna, jest to muzyka duszy. Dobrze by było, aby Ci którzy słuchają dowiedzieli się kto ją tworzy – powiedział nam Andrzej Woźnicki z Kasztelania Swing Band, który podczas koncertu opowiada o granych przez zespół utworach. – Kochajmy muzykę, jest to jedna z używek – dodał.

 

Ok. 16:00 na Słowackiego wjechało ponad 30 motocykli, które później mogli podziwiać piotrkowianie. 

 

Jeszcze dzisiaj "Roztańczony Piotrków" Zbigniewa Bujakowskiego.

 


Zainteresował temat?

3

3


Komentarze (3)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

tata ~tata (Gość)03.06.2019 11:06

1 czerwca od 12.00 do 18.00 zapraszano wszystkie dzieci na "krzywdę" a tam fast food, stragany z rzeczami po 4 złote i na "jaju" można posiedzieć. Największą atrakcją było kupno serpentyny w sprayu. Kury szczać prowadzać a nie imprezy dla dzieci organizować.

71


esteta ~esteta (Gość)03.06.2019 08:22

Juwenalia - super impreza. Gratulacje dla organizatorów. Urodziny Słowackiego słabiutko, Nie wiem kto to robi, ale niech nauczy się od studentów jak się robi imprezy i przyciąga młodzież.

71


stefan ~stefan (Gość)02.06.2019 22:03

Ludzie, w d... Wam się poprzewracało. Super imprezy, mnóstwo atrakcji, wiele osób społecznie się angażowało, a Wy co? Bo nie to, bo nie tamto, bo ja bym chciał tak. To zrób imprezę!!!! MALKONTENCI WON!

1211


reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat