Uroczyste otwarcie Klubu Malucha w Czarnocinie

ePiotrkowRegion Czwartek, 22 października 20200 756
Znajdujący się w budynku Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Czarnocinie Klub Malucha co prawda działa pełną parą już od 1 września, ale oficjalne otwarcie miało miejsce dopiero w czwartek 15 października. Z otwarciem czekano, by dzieciaki zaklimatyzowały się w swoim klubiku, zaprzyjaźniły ze sobą i ciociami opiekunkami.

Podczas otwarcia dzieci przywitały gości swoim pierwszym tanecznym występem scenicznym. Wstęgę przecinali wicestarosta powiatu piotrkowskiego Dariusz Magacz, wójt Roman Miksa, przewodniczący Rady Gminy Andrzej Krajewski, kierownik Klubu Malucha w Czarnocinie Natalia Słowianek-Wira oraz mała klubowiczka Zosia wraz z rodzicami. Sale nowej jednostki poświęcił wikariusz parafii Robert Zientera. Prace adaptacyjne i wyposażenie klubu kosztowało łącznie 250 tys. zł, z czego 200 tys. gmina pozyskała w ramach rządowego programu rozwoju instytucji opieki nad dziećmi w wieku do lat „ MALUCH +”.

 

Życzenia i podarunki przekazali wicestarosta, Dyrektor Zespołu Szkolno-Przedszkolnego Henryka Lasota, dyrektor Szkoły Podstawowej w Szynczycach Leszek Bińkowski oraz przewodniczący RG wraz z przewodniczącą Komisji Oświaty, Zdrowia, Kultury Sportu i Bezpieczeństwa Iwoną Pluta.

 

Na zakończenie życzenia i prezenty dla dzieci przekazał także wójt Roman Miksa, który przy tej okazji poinformował rodziców, że gmina aplikowała o pieniądze, które umożliwią wsparcie funkcjonowania klubu i w rezultacie możliwość znacznego obniżenia opłat ponoszonych przez rodziców.

 

Klub posiada jeszcze kilka wolnych miejsc. Zainteresowanych rodziców zapraszamy do kontaktu z Urzędem Gminy Czarnocin pod numerem telefonu 44 616 51 69.

 

 

 

(materiały: Urząd Gminy w Czarnocinie) 


Zainteresował temat?

0

0


Komentarze (0)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

Na tym forum nie ma jeszcze wpisów
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat