Uratujmy wspólnie Wiktorka

ePiotrkowBełchatów Wtorek, 01 grudnia 20205 3905
- Bez jak najszybszej operacji, Wiktorka czeka tylko śmierć! - mówią zrozpaczeni rodzice 1,5 rocznego Wiktorka, który od urodzenia cierpi na wrodzoną wadę serca. Wspomniana operacja kosztuje 9 mln złotych, które rodzina stara się uzbierać za pomocą portalu siepomaga.pl. Jak podkreślają rodzice tylko masowe udostępnianie zbiórki może uratować ich synka.

 

 

- Wiktorek jest naszym najmłodszym dzieckiem i jedynym synem, który dopełnia szczęściem naszą rodzinę. Niestety w 29 tygodniu ciąży dowiedziałam się, że nasz wymarzony synek ma wadę serca. Ta wiadomość spadła na nas jak grom z jasnego nieba. Pojawił się strach i niedowierzanie, zadawaliśmy sobie pytanie dlaczego nasze dziecko?! Nigdy nie zapomnę tamtego dnia… łzy leciały mi jak grochy. - mówi mama Wiktorka.

 

Po porodzie okazało się jak poważna jest wada serca chłopca. Stwierdzono u niego zespół Williamsa, czyli rzadką chorobę genetyczną (pojawia się u 1 na 10-20 tys. urodzeń) powodującą inne poważne schorzenia. Od czasu diagnozy Wiktorek większość życia spędził w szpitalu na nieustającej walce o życie.

 

 

Chłopiec się nie poddaje, ale wykryto u niego kolejne schorzenie. Dla Wiktorka pojawiła się jednak nadzieja, gdyż jedna z klinik w Stanach Zjednoczonych gotowa jest podjąć się kompleksowego leczenia młodego pacjenta, jednak koszt operacji to 9 mln złotych.

 

Teraz rodzice starają się zebrać tę kwotę i zwracają się z apelem o pomoc do wszystkich ludzi dobrej woli.

 

 

W pomoc dla Wiktora włączają się kolejne osoby i całe grupy ludzi. Zbiórkę można wesprzeć poprzez aukcje organizowane na rzecz chłopca oraz zbiórkę na portalu siepomaga.pl.


Zainteresował temat?

4

0


Komentarze (5)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

gość_monia ~gość_monia (Gość)02.12.2020 16:12

Trzymaj się Wojowniku, ????
wszyscy pomagajmy !!!

00


gość_matka ~gość_matka (Gość)02.12.2020 13:07

Nie chciałabym być w skórze tych Rodziców

00


gość_adam ~gość_adam (Gość)01.12.2020 22:40

Proszę Wszystkich o wsparcie i udostępnianie. Pomóżmy Małemu Wojownikowi??

00


gość_czytelnik ~gość_czytelnik (Gość)01.12.2020 22:15

Taki śliczny, a tyle już za nim:(

00


reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat