Uratowali niedoszłego samobójcę

PolicjaRadomsko Poniedziałek, 17 maja 20214 3705
Policjanci z Radomska uratowali mężczyznę, który chciał targnąć się na własne życie. Funkcjonariusze skrupulatnie sprawdzając teren, dostrzegli leżącego przy torach człowieka. Na szczęście udało się go przenieść w bezpieczne miejsce. 38-latek został następnie zabrany do szpitala.
fot.: pixabay / zdjęcie ilustracyjne

Radomszczańscy mundurowi w nocy z 16 na 17 maja, zostali poinformowani, że 38-letni mieszkaniec miasta chce odebrać sobie życie. Zgłaszający dodał, że desperat zostawił wiadomość, z której wynika, że nie radzi sobie z pojawiającymi się problemami i dlatego chce popełnić samobójstwo.

 

W poszukiwania mężczyzny angażowano kolejne patrole. O zdarzeniu został powiadomiony również dyżurny kolei. Akcja była prowadzona równolegle w różnych częściach miasta. Jeden z patroli, podczas przejeżdżania przez torowisko zauważył  coś niepokojącego przy torach. Policjanci po przejściu blisko stu metrów dostrzegli leżącego człowieka. Szybko okazało się, że jest to poszukiwany 38-latek. Mężczyzna nie chciał dobrowolnie zejść z torowiska. Mundurowi przenieśli go jednak w bezpieczne miejsce. Wezwali następnie na miejsce załogę pogotowia ratunkowego, która przetransportowała 38-latka do szpitala.    

 

Policjanci przypominają, że nie ma sytuacji bez wyjścia. Nie należy bać się prosić o pomoc. Zgłoszenie się do instytucji pomocowych, może pomóc w rozwiązaniu wielu trudnych sytuacji.


Zainteresował temat?

0

0


Komentarze (4)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

Hmmmm ~Hmmmm (Gość)17.05.2021 14:36

To smutne, że ludzie odbierają sobie najcenniejszą rzecz, jaką jest życie, tylko dlatego że sobie z czymś nie radzą. Mamy XXI wiek, mnóstwo elektroniki, wynalazków, wachlarz możliwości... a coraz mniej rzeczy cieszy. Wokoło tylko słyszy się narzekanie, że inni mają lepiej, że inni mają łatwiej... ciągła gonitwa za pieniędzmi, uwagą i sławą... a przecież życie jest piękne, tylko często je sami sobie komplikujemy.

32


reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat