Uprawiali konopie indyjskie na dachu

PolicjaBełchatów Czwartek, 20 czerwca 20197 6407
26-letnia mieszkanka województwa świętokrzyskiego odpowie za uprawę konopi indyjskiej. Rośliny rosły na dachu budynku gospodarczego, znajdującego się na jednej z posesji pod Bełchatowem. Kobiecie grozi kara do 3 lat pozbawienia wolności.

Policjanci ustalili, że na terenie jednej z posesji prowadzona jest uprawa konopi indyjskich. Funkcjonariusze sprawdzili wszystkie pomieszczenia. Na strychu znaleźli miejsce przygotowane do uprawy pierwszego stadium roślin. Była tam specjalna aparatura, dwie oprawy lamp oraz zestaw monitoringu. W lodówce znajdował się młynek do kruszenia marihuany. Z kolei na dachu budynku gospodarczego były rośliny we wczesnym stadium wzrostu. Policjanci zabezpieczyli 346 roślin o wysokości do 15 cm, a także doniczki i rozsadniki. W tej sprawie została zatrzymana 26-letnia mieszkanka województwa świętokrzyskiego. Kobieta usłyszała już prokuratorskie zarzuty i została objęta policyjnym dozorem. Śledczy ustalili, że w przestępczy proceder zamieszany może być również partner kobiety. Być może i on usłyszy zarzut.


Zainteresował temat?

4

0


Komentarze (7)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

TomJoint ~TomJoint (Gość)21.06.2019 12:16

w niedziele bede palil konopie inydjskie na koncercie OSTR, prosze bardzo niech policja mnie lapie durne oszolomy.

12


riki ~riki (Gość)20.06.2019 23:32

wszyscy jarają...stolarze, elektrycy, pomywacze, śmieciarze, prawnicy, lekarze, politycy, prezenterzy, drogowcy...ujarajcie się, będzie fajnie..
a! zapomniałem o najważniejszym, niech mi ktoś skoczy po paczke czipsow kurczakowych, jak nie będą mieli kup ogórki ii czekolade

24


gość ~gość (Gość)20.06.2019 15:02

Sadzic, palić, zalegalizować!!! :D

57


koneser ~koneser (Gość)20.06.2019 15:48

takie małe nie mają thc nic im nie zrobią

33


gość ~gość (Gość)20.06.2019 15:19

Moze by tak policja zajęła sie tymi tirami które od poniedziałku do piątku twardo pchają sie przez miasto Curie Skłodowskiej i Wolborska zapychajac oba ronda i tworząc przez to korki a co do ich masy jest pewnie tez ponad dozwolony na tej drodze.

112


reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat