Ul. Belzacka: Kto sprzątnie śmieci?

ePiotrkow Piątek, 29 stycznia 201637 8062
Ulica Belzacka w okolicy Polo Marketu w Piotrkowie wygląda jak śmietnik. Na fruwające po okolicy śmieci i leżące na trawnikach butelki skarży się jedna z mieszkanek miasta.

Ładuję galerię...

- Proszę o interwencję. Właściciele lokali przy ul. Belzackiej, tj. Polo Market i okolice po drugiej stronie ulicy kolo piekarni, mają chyba za nic utrzymanie porządku wokół swoich sklepów – napisała do redakcji naszego portalu pani Justyna. - Zgłaszanie tego Straży Miejskiej skutkuje tylko posprzątaniem, pod groźbą, i to dosłownie na jakiś czas, a potem znów okolica wygląda tak jak na zdjęciach. Jest to miejsce w obrębie przedszkoli, gdzie trzeba uważać, by nie wywrócić się o butelki.


Zainteresował temat?

8

0


Komentarze (37)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

Waldemar ~Waldemar (Gość)29.01.2016 13:45

Jeżeli mieszkańcy okolicznych bloków sami się nie wezmą za wymuszenie na spółdzielni przy ul Belzackej jej obowiązków to nic z tego nie będzie , po pierwsze do obowiązków spółdzielni należy dbać o porządek na terenie osiedla , jeżeli się z tego nie wywiązują to każdy członek spółdzielni ( lokator ) może składać zawiadomienia do prokuratury o zaniechania a co się z tym wiąże złe gospodarowanie pieniędzmi wpłacanymi co miesiąc przez lokatorów . Proponuje zmienić komunistyczne podejście do spółdzielni , to nie my jesteśmy dla nich tylko oni dla nas,to my decydujemy co i jak będzie się działo na naszych osiedlach pracownicy spółdzielni są tylko narzędziem do wykonania planu .Więc szczerz zachęcam do informowania prokuratury o niedociągnięciach i zaniedbaniach spółdzielni wyjdzie nam to wszystko na zdrowie gdyż przepastna rzesza pracowników spółdzielni w końcu wezmie się do uczciwej pracy . Wracając do terenu wokół kwadratu dziwie się urzędnikom wydającym zezwolenia na sprzedaż alkoholu , od wspomnianego w wcześniejszym komentarzu sklepu NISKIE CENY który prowadzi sprzedaż alkoholi do wejścia do przedszkola jest dosłownie około 200 m dzieci wychodzące z opiekunkami w ciepłe dni poza teren swojego obiektu spotykają się z oddającymi mocz alkoholikami chwiejącymi się we wszystkie strony , wyrzucającymi butelki w każdym kierunki ( JAK SIE TO WSZYSTKO MA DO USTAWY O WYCHOWANIU W TRZEZWOŚCI ).Policja i Straż Miejska to oddzielna bajka przejeżdżają i udają ze nic nie widzą komenda główna Policji w Warszawie tylko czeka na obfitą korespondencję jak i kiedy działają nasze władze . Pamiętajcie papier przyjmie wszystko :) Straż Miejska natomiast zrobiła specjalizacje z pogoni za psem i jego właścicielem których pupil załatwił się nie legalnie ale zgodnie ze swoją naturą na terenie zielonym wyżej wspomnianej spółdzielni ale nie przeszkadza im leżąca butelka po winie POKUSA :) SZCZERZE ZACHĘCAM LOKATORÓW TEGO OSIEDLA BY NIE BYLI BIERNI WOBEC TEGO WSZYSTKIEGO CO SIĘ DZIEJE NA TYM OSIEDLU

31


ares1 ~ares1 (Gość)02.02.2016 10:19

Może postawić tam po prostu otwarty kontener na śmieci???

20


cwiara ~cwiara (Gość)02.02.2016 10:12

Kolo polo marketu jest posprzatane inni maja gdzies czy kolo nich jest porzadek

30


AsiA ~AsiA (Gość)31.01.2016 23:27

Kto oczyści Jezioro Bugaj jest katastrofa od strony Wierzej i nie tylko, Apeluje do SM i Policji o częste patrole nad jezioro w sezonie i rozliczanie ludzi co nic nie szanują!!!!!!!!

20


naje...sęków ~naje...sęków (Gość)31.01.2016 19:45

Regularne najazdy S.m zalatwiłý by sprawę.I walić po min
500zl.Chcesz se wypić to w domu.

30


Jakub P. ~Jakub P. (Gość)31.01.2016 15:44

To jest nic. Po drugiej stronie tego bloku rosną krzaki. Ulubione miejsce spotkań miejscowej śmietanki towarzyskiej. Syf brud kiła i patefon. Panie z administracji bardzo się starają i sprzątają okolicę ale tam jest teren miasta i nie mają takiego obowiązku. Pytanie moje jest takie. Czy miasto zacznie sprzątać? Czy straż miejska wlepi mandat odpowiedzialnej za to osobie? Nawet trawy nie kosza tam regularnie. I nikt nic nie robi. Ale teren przylegly do prywatnej posesji to pięknie się patroluje i karze za nie odświeżone chodniki i całą resztę. Zlodziejskie miasto i państwo.

50


grrrrrr ~grrrrrr (Gość)30.01.2016 21:22

Czy ktos może skorygować ten slinotok i słowotok Forumowicza o nicku Belzacka76. Ten Forumowicz raczej sam także nie wie, o czym pisze.

20


Bywajacy tam ~Bywajacy tam (Gość)30.01.2016 19:13

Ile koszy i pojemnikow na odpady jest w tym spornym miejscu? Czy wystarczajace pozostale elementy infrastruktury sanitarno-porzadkowej.
To w pierwszej kolejnosci prosze Panstwa. Placicie na to czynsze i podatki... Jesli spelnione bedzie to minimum, wymagajmy, pietnujmy, karzmy.
Poki co, w tym miejscu, nie ma kawalka porzadnego chodnika, mocnej latarni itp. Gdyby nie swiatla Polo Marketu, za przeproszeniem, k... dolek.

10


belzacka76 ~belzacka76 (Gość)30.01.2016 18:51

A kim ty jesteś grrr farfoclu żeby oceniać innych ty jesteś ideałem zacznij od siebie a później oceniaj innych

04


grrrrrr ~grrrrrr (Gość)30.01.2016 17:50

Do Belzacka76: Miły Forumowiczu, tutaj obowiązują reguły języka. Pisz bezbłędnie albo nie pisz wcale. Styl Twojej wypowiedzi nie odbiega od sposobu zachowania tych, którzy zrobili ten ogromny bałagan. Zarówno w okolicach marketu, jak rowniez w Twoim poście da się zauważyć totalny rozp....

30


reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat