Ukrył narkotyki na babcinej posesji

PolicjaTomaszów Niedziela, 21 marca 20211 4849
Kryminalni z Tomaszowa zatrzymali 37-letniego mieszkańca Łodzi, który na posesji należącej do jego babci, ukrył kilkaset gramów narkotyku, ponad 9 tysięcy sztuk papierosów i kilogram krajanki tytoniowej. Za posiadanie narkotyków i kontrabandy usłyszał zarzuty. Może trafić za kratki.
fot.: KPP Tomaszów Maz.

Tomaszowscy kryminalni zwalczający przestępczość narkotykową, uzyskali informację, że na terenie jednej z posesji w gminie Ujazd przechowywane są narkotyki. Policjanci udali się pod wskazany adres, gdzie zastali  84-letnią właścicielkę. Kobieta nie kryła zdziwienia z wizyty, bowiem nigdy nie miała zatargów z prawem. Szybko jednak okazało się, że uzyskane przez policjantów informacje są prawdziwe. Podczas obecności policjantów, na posesję wszedł 37-letni wnuczek kobiety, zamieszkujący na co dzień w Łodzi. On również był zaskoczony z wizyty kryminalnych, ale po informacji o jej celu, wskazał zajmowane przez siebie pomieszczenie. W trakcie przeszukania policjanci zabezpieczyli blisko 150 gramów marihuany, 47 kartonów z ponad 9 000 sztuk papierosów i kilogram krajanki tytoniowej bez polskich znaków akcyzy.

 

Mężczyzna został zatrzymany i usłyszał zarzuty. Podejrzanemu grozi kara nawet do 3 lat pozbawienia wolności. O dalszym losie 37-letniego łodzianina zadecyduje sąd.


Zainteresował temat?

0

1


Komentarze (1)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

Gd ~Gd (Gość)22.03.2021 05:40

No to ładnie w tym Tomaszowie sie dzieje że babcie 84lata dilują.To już 13 i 14stki nie starczają?

10


reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat