Ukradł tuje, miał 1,5 promila alkoholu

ePiotrkow Środa, 28 maja 20144 3431
1,5 promila alkoholu miał 60-latek, który ukradł dwa drzewka świeżo posadzone przez magistrat.

- 26 maja o godzinie 00:45 wywiadowcy patrolując teren miasta w okolicy ulicy Legionów w Tomaszowie zauważyli mężczyznę niosącego tuję. Policjanci zainteresowali się nietypowym widokiem. Podejrzewany na widok radiowozu, starał się wyrzucić drzewko. „Amator przyrody”, nie potrafił racjonalnie wytłumaczyć skąd ma tuje, zmieniał swoje wersje. Policjanci skojarzyli, iż na terenie miasta w okolicy jednego z parkingów zostały świeżo posadzone przez Urząd Miasta drzewka tui. Mundurowi udali w miejsce gdzie były sadzone i zgodnie z przypuszczeniami w rzędzie kilkunastu tui brakowało dwóch drzewek. Policjanci sprawdzili pobliski teren ujawniając w zaroślach drugie brakujące drzewko. 60-letni mieszkaniec Tomaszowa przyznał się do kradzieży - informuje KPP w Tomaszowie.

Mężczyzna został przebadany na zawartość alkoholu z wynikiem 1,5 promila, następnie zatrzymany w policyjnym areszcie, gdzie po wytrzeźwieniu zostanie przesłuchany.


Zainteresował temat?

3

2


Komentarze (4)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

ja ~ja (Gość)29.05.2014 09:37

Mnóstwo bylo tu informacji z grot i skansenu pozytywnych. Wpisz w wyszukiwarke i sprawdz.

10


Al Bundy ~Al Bundy (Gość)28.05.2014 21:38

"zal-Tomaszowa" napisał(a):
Są niebieskie źródła, jest skansen rzeki Pilicy możecie coś napisać ciekawego?


Było jedynie o wędkarzu z Niebieskich Źródeł:
http://www.epiotrkow.pl/news/Chcial-sie-oblowic-na...-Niebieskich-Zrodlach,17549
Ale wszystko przed nami - pewnie kwestią czasu jest, kiedy pojawi się doniesienie o tym, że kogoś utopili w Niebieskich Źródłach, albo że ktoś nawalony w trzy dupy zawitał do skansenu. ;)

Komentarz był edytowany przez autora: 28.05.2014 21:40

11


kid ~kid (Gość)28.05.2014 20:13

Tomaszów standard :)

10


Żal Tomaszowa ~Żal Tomaszowa (Gość)28.05.2014 13:44

Czy epiotrkow ma wyłączność na informacje o pijanych w Tomaszowie? Może jakiś pozytywny artykuł o tym mieście? Znajdzie się choć jeden? Są niebieskie źródła, jest skansen rzeki Pilicy możecie coś napisać ciekawego?

44


reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat