Ugodził nożem kompana od kieliszka

PolicjaTomaszów Poniedziałek, 15 marca 20214 4676
W piątkowe popołudnie w jednym z mieszkań na tomaszowskim osiedlu Niebrów, niemal doszło do tragedii, gdy podczas zakrapianej imprezy właściciel mieszkania pchnął nożem w klatkę piersiową kolegę, z którym chwilę wcześniej pił alkohol.
fot.: pixabay

Na miejsce skierowani zostali tomaszowscy policjanci pionu kryminalnego, dochodzeniowo-śledczego oraz technik kryminalistyki. Załoga karetki pogotowia niezwłocznie przewiozła 46-letniego tomaszowianina z raną klatki piersiowej do szpitala, a policjanci rozpoczęli pracę mającą na celu zabezpieczenie wszystkich śladów, niezbędnych do dokładnego wyjaśnienia okoliczności zdarzenia. Prowadząc swoje działania funkcjonariusze ustalili, że 60-letni tomaszowianin spotkał na terenie miasta znajomego oraz jego 39-letnią przyjaciółkę. Wszyscy uznali, że jest to doskonała okazja do napicia się alkoholu, a miejscem które będzie się do tego nadawało jest mieszkanie 60-latka. W trakcie zakrapianej biesiady doszło jednak do nieporozumienia pomiędzy mężczyznami, w trakcie którego 46-latek uderzył właściciela mieszkania. Ta sytuacja tak rozsierdziła gospodarza, że poszedł do kuchni po nóż i zaatakował swojego gościa, pchając ostrzem w jego klatkę piersiową. Wszyscy uczestnicy spotkania byli nietrzeźwi, a badanie alkomatem wykazało, że każdy z nich miał w organizmie ponad 2 promile alkoholu. Krewki gospodarz został zatrzymany w policyjnym areszcie do wytrzeźwienia. W tym czasie ustalono, iż rana kłuta której doznał 46-latek jest powierzchowna i nie zagraża jego życiu.

 

Dla starszego z mężczyzn biesiada zakończyła się zarzutem naruszenia czynności narządów ciała, za który grozi kara nawet do 5 lat pozbawienia wolności. O jego dalszym losie zadecyduje sąd


Zainteresował temat?

0

0


Komentarze (4)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

ahahaha ~ahahaha (Gość)16.03.2021 09:42

Też raz widziałem jak jeden kretyn do drugiego po pijaku wyskoczył z nożem do masła i przystawiał mu do szyi XDD

10


jojo ~jojo (Gość)16.03.2021 06:54

Dlaczego nie ma informacji o lokowaniu produktu nóż marki Wusthof. Chyba dla tego ,że nie sprawdza się w każdej sytuacji.Hi Hi.

10


Qwert ~Qwert (Gość)15.03.2021 23:00

Kurcze ja też mam 46 lat

01


reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat