Udany start naszych "Delfinków"

Środa, 05 czerwca 20133
Trzy pierwsze miejsca i dwa trzecie - to bardzo dobry prognostyk na przyszłość.
Udany start naszych

24 maja 2013 roku w Zgierzu odbyła się III runda Mistrzostw Klas II w pływaniu organizowana przez Łódzki Okręgowy Związek Pływacki.

Piotrków Trybunalski reprezentowały pływaczki z UKS „Delfin” Piotrków Tryb. – Wiktoria Guść, Wiktoria Kowalska, Natalia Lewandowska i Maja Gudź – oczywiście pod trenerskim okiem Roberta Bednarka.

Była to bardzo udana runda dla młodych piotrkowskich zawodniczek. Dystans 25m stylem motylkowym najszybciej przepłynęła Wiktoria Guść (19.06) i zajęła pierwsze miejsce, a Wiktoria Kowalska z czasem 21.32 zajęła miejsce trzecie. Nie inaczej było też na dystansie 50m stylem dowolnym, który to wygrała Wiktoria Guść (36.91), a Wiktoria Kowalska (41.32) ponownie stanęła na trzecim miejscu podium. Na dystansie 50m stylem grzbietowym dobrze zaprezentowała się trzecia nasza zawodniczka Natalia Lewandowska (1:01.55), która w klasyfikacji końcowej grzbiecistek uplasowała się na 37 miejscu. W stylu klasycznym na dystansie 25m pierwsze miejsce zajęła Maja Gudź (23.80).