Uczyli najmłodszych jak być sobą

ePiotrkow Piątek, 28 kwietnia 20170 3620
W Przedszkolu Samorządu Gminy w Czarnocinie (Zespół Szkolno-Gimnazjalny) odbyło się spotkanie inaugurujące działalność Łódzkiego Koła Polskiego Towarzystwa Biblioterapeutycznego.

Ładuję galerię...

Spotkanie (27 kwietnia) prowadziło dwóch członków PTB Koła Łódzkiego: Agata Krajewska (przewodnicząca Koła) oraz Dariusz Staniszewski (poeta, pisarz i jednocześnie skarbnik Koła). „Być sobą - kształtowanie postaw zgodnych z naszą naturą, umiejętność artykułowania swoich potrzeb, akceptacja ograniczeń oraz możliwość rozwoju uzdolnień i umiejętności, osiąganie satysfakcji z bycia sobą” - to temat spotkania z dziećmi.

Ilustracją zagadnień były utwory autorstwa D. Staniszewskiego, m.in. bajka z serii Łódzkich Przygód Duszka Migawki „Cyrk Krasnoludka Podbródka” i wiersz „Dyrygował Kangur chórem”.

- Po przedstawieniu utworów dzieci zostały zaproszone do wyrażania swoich opinii i zabawy – mówią prowadzący.

Spotkanie zakończono wręczeniem dyplomów dla obu grup na ręce wychowawców (Małgorzaty Błoch oraz Marzeny Rydz) oraz podziękowań dla każdego przedszkolaka za udział w spotkaniu z imienną dedykacją od autora. Dzieci otrzymały także drobny upominek książkowy od PTB Koła Łódzkiego.


Zainteresował temat?

0

0


Komentarze (0)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

Na tym forum nie ma jeszcze wpisów
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat